%60’a Varan KOSGEB Desteği

Şubat 23, 2020
Sunu1-11-1200x675.jpg

Yapı Fuarı katılımcıları %60’a varan KOSGEB desteğinden yararlanabilecek. İlgili yazı aşağıdadır.

Fuar katılımcılarına KOSGEB’ten %60’a varan destek!

Sayın CANSU DELİCAN,
Dünyanın en büyük 5 yapı fuarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl da KOSGEB’in desteğini aldı! Katılımcılar, fuar tanıtım harcamaları için %60’a varan destekten faydalanabilecek.

Türk yapı endüstrisinin dünyaya açılan kapısı Yapı Fuarı, 2019’da 555 katılımcı ve 1100’den fazla markayı 29.240 satın almacı ve 38.760 endüstri profesyoneli ile buluşturdu. Alım heyeti kapsamında ise 1.200’den fazla B2B görüşme gerçekleştirildi.

Ticaret Bakanlığı’nın da desteklediği fuar Türkiye’deki en kapsamlı inşaat etkinliği. Alanında lider olan Ovit ve Fuji asansörlerinin Türkiye distribütörü Blues of Istanbul ve Polin Waterparks gibi endüstrinin dört bir yanından katılımcıların katıldığı fuar, her yıl ürün yelpazesini ve aldığı destekleri büyüterek ilerliyor. Fuarın geniş ürün grubu yelpazesine göz atmak için tıklayın.

Stant Rezervasyonu
Ürün Grupları

“İlk defa Yapı Fuarı’na katıldığımız 2014’ten 2019’a firmamızı %600 oranında büyüttük, yabancı firmaların ilgisini çekerek projemizi satın almaya teşvik edecek kalitede ürünler üretmeye başladık.”

Coşkun Sever – Firma Sahibi/SEVER MAKİNE

Dahası, Türk üreticilerin hedef ülkelerinden gelen satın almacılardan oluşan Alım Heyeti Programı, bu yıl Almanya, ABD, Romanya, Irak, İngiltere, İtalya, Fransa, İsrail, Rusya ve Gürcistan’dan yetkilileri ağırlıyor.

Yerler hızla doluyor! Siz de fuar katılımcılarının oluşturduğu 376 milyon Euro’yu aşan iş hacminden payınızı almak için hemen yerinizi ayırtın.

Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.

Saygılarımla,

Banu Keskin
Fuar Direktörü

yapifuari.com.tr

Soc_Twitter.png     Soc_Twitter.png    Soc_Twitter.png    Soc_Twitter.png    Soc_Twitter.png

Copyright © 2020 Hyve Group PLC. All Rights Reserved.

Hyve Group Plc, registered in England with registered number: 1927339. Registered Office:
The Studios, 2 Kingdom Street, Paddington, London, W2 6JG

Bizden mail almak istemiyorsanız buraya tıklayın.

View as web page

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X