e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Lojistik Master Plan Hazırlıkları

Aralık 27, 2017
Gorsel-Template1-1200x675.jpg

10. Kalkınma Planı Taşımacılıktan Lojistiğe Dönüşüm Eylem Planı’nın Ulaştırma Türleri Ve Koridorları, Lojistik Merkezleri Ve Diğer Lojistik Faaliyetleri İle Asgari ve Azami Gereklilikleri Kapsayan Mevzuat Niteliğinde Türkiye Lojistik Master Planının Hazırlanması Politikasında yer alan “Türkiye Lojistik Master Planı (TLMP) Hazırlanması Eylemi” kapsamında TLMP çalışmaları BİMTAŞ Boğaziçi Peyzaj İnşaat Müşavirlik Teknik Hizmetler San. Tic. A.Ş. (Firma) tarafından yürütülmektedir.

Firma, TLMP’nin 4. Bileşeni olan ve 7 Odağa göre gruplandırılarak hazırladıkları ekli “Güçlü Yönler, Zayıf Yönler, Fırsatlar, Tehditler (GZFT)” çalışması hakkında Meclislerimizin görüşünü alma talebinde bulunmuştur. Yazılı görüşlerin derlenmesinin ardından Ocak ayının dördüncü haftasında (22-26 Ocak 2018) Meclislerimiz ile bir toplantı gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Bu kapsamda, ekli GZFT Analizi hakkındaki görüş ve değerlendirmelerinizi Sn. Ertan Öner’e (ertan@mce.com.tr) 12 Ocak 2018 tarihine kadar iletmenizi rica ederim.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X