e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul

Ocak 26, 2021
Sunu1-5-1200x675.jpg

Türk yapı sektörünün dünyaya açılan kapısı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul fuarı alınan tüm önlemlerle birlikte 1 Nisan’da katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Değerli Katılımcımız,

Türk yapı sektörünün dünyaya açılan kapısı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul olarak aldığımız tüm önlemlerle birlikte 1 Nisan’da katılımcı ve ziyaretçilerimizle buluşmaya hazırlanıyoruz.

Hyve Grup olarak geçtiğimiz yılın Eylül ayından beri düzenleyeceğimiz ikinci fuar olan Yapı Fuarı için hazırlıklarımız tüm hızıyla sürüyor. 25 Kasım’da düzenlediğimiz WorldFood İstanbul 2020’den bazı karelere göz atın:

Bu yılki Yapı Fuarı için şimdiden yerli ve yabancı sektör profesyonelleri ziyaretçi davetiyelerini almaya başladı. Yeni ihracat kanalları oluşturmak için düzenlediğimiz Alım Heyeti Programı kapsamında ise Almanya, Romanya, Irak, İngiltere, İtalya, Fransa, İsrail, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Tacikistan, Özbekistan, Kırgızistan, Nijerya, Gana ve daha birçok ülkeden alıcının ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi almak, ve yeni iş birlikleri oluşturmak için fuarda olmasını bekliyoruz.

“Yeni normalde fuarlarımızı nitelik olarak daha fazla, satın alma potansiyeli yüksek ve sadece ticaret amacıyla gelen profesyoneller ziyaret ediyorlar. Bundan dolayı katılımcılarımız gelen ziyaretçiden ve fuarlardaki iş fırsatlarından gayet memnunlar. Bu da bizi önümüzdeki fuarlar için cesaretlendiriyor.”

Kemal Ülgen – Hyve Group Bölge Direktörü E&SE

1 Nisan’da görüşmek üzere.

Sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,

Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul Ekibi

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X