e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

IRENEC 2018 Yenilenebilir Enerji Konferansı

Ekim 9, 2017
Gorsel-Template-2-1200x675.jpg

Türkiye Yenilenebilir Enerji Birliği, EUROSOLAR Türkiye olarak 2011’den bu yana her yıl ”IRENEC, Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı” düzenlemekteyiz. IRENEC konferans ve sergilerinin detaylarına (program, destekleyici, sponsor ve medya sponsorları bilgilerine) www.irenec.org web sayfasından veya www.eurosolar.org.tr web sayfamızın konferanslar kısmından ulaşabilirsiniz.

Bu yıl 7 – 10 Mayıs 2018 tarihleri arasında IRENEC Konferanslarının sekizincisini yapacağız. Konferansımız hakkında ayrıntılı bilgiyi www.irenec.org web sayfasında bulabilirsiniz.

İzleyici olarak veya tebliğ sunmak üzere, IRENEC 2018 Konferansımızda sizleri de görmek isteriz. Bildiri Özeti için son gönderim tarihi 15 Ocak 2018’dır.

IRENEC 2018’den seçilen tebliğler şu bilimsel dergilerin özel sayıları için değerlendirilecektir: International Journal of Energy Research, International Journal of Exergy, International Journal of Global Warming ve International Journal of Hydrogen Energy. Ek olarak, Springer ile seçilen bazı tebliğleri kapsayacak editörlü bir kitap yayınlanacaktır.

Bildiri özetini, web sitesinde “Konferans” başlığı altındaki “Çevrimiçi Özet Gönderimi” bölümünden gönderebilirsiniz. Ekte Bildiri Çağrısı ve Konferans Başlıkları değerlendirmenize sunulmuştur.

Konferansın bilgisini ve ekteki Bildiri Çağrısını ilgilenebileceğini düşündüğünüz kişi ve kurumlarla da paylaşmanızı rica ederiz.

IRENEC 2018’de birlikte olmak umuduyla iyi günler dileriz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X