e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

ABD’de İş Kurma ve Yatırım Fırsatları

Mayıs 8, 2019
Görsel-Template-8-1200x675.jpg

İstanbul Ticaret Odası tarafından 10 Mayıs 2019 Cuma günü “ABD’de İş Kurma ve Yatırım Fırsatları” konulu bir bilgilendirme semineri organize edilecektir.

Seminer sırasında ABD İstanbul Başkonsolosluğu Yetkilileri tarafından ABD-Türkiye Ticari İlişkilerinin Genel Durumu ve 10-12 Haziran 2019 tarihleri arasında ABD’nin başkenti Washington’da düzenlenecek “Select USA Investment Summit” adlı Yatırım Zirvesi hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır.

Bununla birlikte, “ABD’de İş Kurma ve Yatırım İmkânları” konusuna ayrıntılı olarak değinilecek olup, ABD tarafından verilen vize türleri ve özellikle yabancı yatırımcılara sunulan vizeler hakkında da kapsamlı bilgiler paylaşılacaktır.

Bu çerçevede anılan seminer, Odamızın Eminönü’nde yer alan Merkez binasının 4. Kat Meclis Salonunda düzenlenecek olup, katılım ücretsizdir. Ekte yer alan etkinlik Programı çerçevesinde seminere katılmak isteyenlerin 08 Mayıs 2019 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar başvurularını ekte yer alan formu doldurarak uluslararasi@ito.org.tr adresine göndermeleri rica olunur.

Saygılarımızla,

İstanbul Ticaret Odası

Başvuru formu için link:

http://www.ito.org.tr/Toplumail/ABD_Is_Kuma_Yatirim_Firsatlari.pdf

Detaylı Bilgi İçin:

Yasin Uygur

Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü

Tel        : 0212 455 64 19

Eposta : uluslararasi@ito.org.tr

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X