e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Aile Şirketleri ve Kurumsallaşma Hakkında

Eylül 7, 2019
Görsel-Template-13-1200x675.jpg
Malumları olduğu üzere aile şirketlerinde kurumsallaşma, işletmelerimizin kuşaklar arasında sağlıklı aktarımı ve uzun soluklu başarıları açısından önem arz etmektedir. İstatistikler göstermektedir ki birçok işletmemiz kuşak değişimleri esnasında sert türbülanslar yaşamakta ve ne yazık ki bu işletmelerin bir kısmı ekonomik aktiviteden çekilmek zorunda kalmaktadır.
Bu bağlamda İSO bünyesinde Aile Şirketleri ve Kurumsallaşma Meclis Çalışma Grubu kurulmuştur. Söz konusu çalışma grubu kurumsallaşma yolunda işletmelerin farkındalık ve bilgi düzeylerini arttırmak adına çalışmalarını yürütmektedir. Başkanlığını Federasyonumuz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer Karadeniz‘in yürüttüğü Aile Şirketleri ve Kurumsallaşma Meclis Çalışma Grubu 25 Eylül 2019 Çarşamba günü 13:00 ile 14:30 saatleri arasında Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Feyyaz Ünal’ın katılımıyla bir toplantı gerçekleştirecektir. İSO Odakule Hizmet Binası 1. Katta gerçekleştirilecek olan toplantı, PLASFED üye derneklerinin katılımına açıktır.
Katılımın sınırlı olduğu toplantı hakkında ayrıntılı bilgi için; 0216 504 9179 numaralı telefondan veya murat.inkun@plasfed.org.tr e-posta adresinden Murat İNKÜN ile iletişime geçebilirsiniz.
Seminer katılım formu için tıklayınız.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X