e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Akkuyu Nükleer Santral Projesi Hk.

Nisan 11, 2019
Gorsel-Template1-1200x675.jpg

Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS) Proje kapsamındaki ihaleler Akkuyu Nükleer A.Ş. ve yüklenici firmalar (Titan-2, IC İçtaş) tarafından ROSATOM (nükleer enerji alanında yetkili Rus devlet şirketi) kurallarına göre düzenlenmektedir.

NİSAN AYI SONUNA KADAR GİRİŞ YAPILABİLMEKTEDİR.

1. ADIM
Bu kapsamda ana yüklenici Titan-2 firması, Akkuyu Projesi kapsamında alt yüklenici ve tedarikçi olabilecek Türk şirketlerinin belirlenmesi için bir piyasa araştırması yürütmektedir.
Piyasa araştırmasına katılmak ve potansiyel tedarikçi listesine girmek isteyen firmalarımızın
;
http://www.titan2.ru/en/akkuyu adresinde yer alan Akreditasyon Formunu doldurarak, formda istenen dokümanları hazırlaması gerekmektedir.  

2. ADIM

Titan-2 firması tarafından aşağıda verilen ürünler için fiyat araştırması yürütülmektedir. Bu ürünler için fiyat araştırmasına katılmak ve fiyat vermek isteyen firmalarımızın fiyat araştırması dokümanlarına BU LİNKTEN ULAŞARAK (TIKLAYINIZ) ilgili oldukları konulardaki dokümanları doldurmaları gerekmektedir.

3. ADIM

2. Adım da bahsi geçen ürünler için fiyat araştırmasına KATILMAYACAK firmaların AKREDİTE OLMAK ve GELECEKTE AÇILACAK işlere TEKLİF VERMEK İSTERLERSE 1.Adım daki formu ve istenen belgeleri aşağıdaki adreslere iletmeleri gerekmektedir. Şirket Tanıtım Katalog ve Broşür/Presentasyon larıda eklenebilir.

TO: accreditation.akkuyu@titan2.ru ; hhatipoglu@enerji.gov.tr

CC: cern@tobb.org.tr

SUBJECT: TITAN-2 Accreditation Form & Information about “ ŞİRKET ADI

2. Adım da bahsi geçen ürünler için fiyat araştırmasına KATILACAK firmaların 1.Adım daki formu ve istenen belgeler İLE ilgili fiyat araştırma formlarını doldurarak aşağıdaki adreslere iletmeleri gerekmektedir.

TO: hhatipoglu@enerji.gov.tr ; v.romashkevich@titan2.ru

CC: cern@tobb.org.tr

SUBJECT: Market Research Application for “ BAŞVURULAN ÜRÜN (örneğin Air Conditioning & Air Ducts & Ventilation) “ & TITAN-2 Accreditation Form “ŞİRKET ADI”   Detaylı bilgi için:

Hakan KIZILTOPRAK
Başkanlık Özel Müşaviri
CERN Sanayi İrtibat Temsilcisi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

cern@tobb.org.tr
www.tobb.org.tr/cern
+90 312 218 20 39 iş (TOBB)

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X