e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Arçelik Tedarikçi Günü Hakkında

Aralık 2, 2018
Görsel-Template-8-1200x675.jpg

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası (İTO) bünyesinde faaliyet gösteren Türk Yan Sanayi Borsası, yan sanayici KOBİ’lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmaktadır.

Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan “Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla birebir buluşturarak firmalar arasında güçlü bağlar kurulması ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, Arçelik, Alarko-Carrier, Demir Döküm, MTU, Schneider Electric,  Hitachi, Harman, Festo, Autoliv, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon,  Ford Otomotiv, BMC, Anadolu Motor ve Eagle-Burgmann gibi dünyanın önde gelen yerli ve yabancı küresel firmaları Tedarikçi Günleri için İstanbul Ticaret Odası’na gelmiştir.

Söz konusu faaliyetlerin bir devamı olarak, İTO ve ‘Arçelik’ firması işbirliği ile 17 Ocak 2019 tarihinde Arçelik Tedarikçi Günü” etkinliği düzenlenecektir.

1955 yılında kurulan Arçelik firması,  bugün dünya çapında 36.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 32 ülkede 34 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 145’ten fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır. Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren Arçelik firmasının 2018 yılı cirosu 20.841 Milyon TL olup, 7 ülkede 18 üretim tesisi, 32 ülkede faaliyet gösteren 34 satış ve pazarlama ofisi organizasyonu ile 145’ten fazla ülkede ürün ve hizmet vermektedir.

Söz konusu organizasyon, firmanızın küresel ticarette daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Arçelik firması satın alma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde aşağıdaki linkte yer alan talepleri incelemeniz ve  başvuru formunu doldurup en geç 28 Aralık 2018 tarihine kadar serap.alp@ito.org.tr veya yansanayi @ito.org.tr e-posta adresine iletmeniz hususu önemle rica olunur.

http://www.ito.org.tr/Toplumail/Arcelik_Tedarikci_Gunleri.pdf

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X