e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Asya-Pasifik Bölgesinin Geleceği ve Türkiye

Şubat 10, 2021
Sunu1-6-1200x675.jpg

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından 17 Şubat 2021 tarihinde düzenlenen “Asya-Pasifik Bölgesinin Geleceği ve Türkiye” semineri hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Odamızın, üyelerimizin uluslararası pazarlarda rekabet gücünü artırmak ve üyelerimize dış ticaret faaliyetlerine yol göstermek hedefi doğrultusunda, 17 Şubat 2021 Çarşamba günü saat 14:30’da “Asya-Pasifik Bölgesinin Geleceği ve Türkiye” başlıklı seminerimiz online olarak gerçekleştirilecektir.

Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği (ASEAN) üyesi Endonezya, Tayland, Filipinler, Singapur, Malezya, Vietnam, Myanmar, Kamboçya, Laos ve Bruney ile birliğin “diyalog ortakları”ndan Çin, Japonya, Güney Kore, Avustralya ve Yeni Zelanda tarafından imzalanan “Bölgesel Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması” (RCEP), bu kapsamı ile 2,2 milyarlık bir nüfusu ve toplamda 26 trilyon dolara ulaşan bir ekonomik büyüklüğü ifade etmektedir.

Seminerimizde, dünyanın en büyük serbest ticaret anlaşması olan “Bölgesel Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması’nın, Türkiye üzerindeki potansiyel ticari ve ekonomik etkileri ile Asya-Pasifik bölgesinin geleceği, konusunda uzman konuşmacılar tarafından ele alınacaktır.

Zoom linkleri etkinlikten 1 gün önce kayıt esnasında kullanılan e-posta adreslerine gönderilecektir.

Seminer programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

İstanbul Sanayi Odası
AB ve Uluslararası İlişkiler Şubesi

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X