e-bülten

e-bülten üyeliği

 

Loading

2017 Kompozit Sanayicileri Derneği | Tüm hakları saklıdır

Boya Yüzey Koruma Hakkında Seminer

Haziran 14, 2019
Gorsel-Template1-1200x675.jpg

TOBB Savunma Sanayi Meclisi ve SASAD ortaklığıyla dernek üyelerinin çalışma alanları ile ilgili olarak düzenlemekte olduğumuz eğitim – seminer programlarından bir yenisi 25 Haziran 2019 tarihinde  14:00 – 16:00 saatleri arasında TOBB Sosyal Tesisleri Şefik Tokat Toplantı Salonu’nda yapılacaktır.

Bu etkinlikte seçilen konu; üyelerin faaliyet alanlarında üretilen çeşitli platform, silah  sistemi,  roket-füze ve  mühimmata zor koşullar altında koruma sağlayacak boya ve kimyasalların seçimine ve uygulamasına yönelik olarak belirlenmiştir.

Bu konuda iki uzman firma DYO ve BASF uzmanları seminerin uygulayıcıları olacaktır.

Ağır koşullarda (çöl, deniz , yüksek irtifa hava gibi ortamlarda yüksek sıcaklık/nem, çok düşük sıcaklık,  korozif etkenler, kum fırtınası  vb. ) ürünlerin raf ömrü boyunca hizmet vermesinde kesiklik yaratmayacak veya görünürlük ile ilgili sorunlara çözüm üretecek yöntemlerin ve seçimlerin tartışılacağı bu seminere, firmalarınızdan ilgili kişilerin katılımının çok yararlı olacağı değerlendirilmektedir.

Seminere katılmak isteyenlerin isim, unvan ve iletişim bilgilerini en geç 18 Haziran 2019 günü mesai bitimine kadar sasad@sasad.org.tr adresine göndermesi gerekmektedir.