CNR Expo Haber Haftalık Bülten

Ocak 20, 2020
Sunu1-5-1200x675.jpg

CNR Expo Haberin 20 Ocak 2020 tarihli haftalık haber bülteni aşağıda yer almaktadır.

İDEX Yine Son Teknolojilerle Geliyor!
Türk ağız ve diş sağlığı sektörünün uluslararası gücü İDEX – Uluslararası İstanbul Ağız – Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı, 9 – 12 Nisan 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 17’nci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) işbirliği ile düzenlenen fuar, bölgenin en büyük uluslararası fuarı olma niteliğini taşıyor. Fuarı Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya, Rusya ve BDT ülkeleri, Uzakdoğu, Kuzey ve Güney Amerika ile Okyanusya ülkelerinden 30 bin sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.
Detaylı Bilgi
Dünyanın En Büyüğü Yarın Açılıyor
Dünyanın en büyük mobilya fuarı 16. CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı yarın, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Mobilya sektörünün profesyonellerini buluşturacak olan fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da aralarında Çin, ABD, Almanya, İtalya, Hindistan, Polonya, Japonya, Fransa, Vietnam, Türkiye, Brezilya, Malezya, Rusya, Meksika ve Güney Afrika’nın bulunduğu mobilya devlerini bir araya getirecek.

750’nin üzerinde firmanın binlerce ürününü sergileyeceği fuarın, 150 bin metrekarelik alanda 50 bini yabancı, 150 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapması bekleniyor. 500 milyar dolara ulaşan dünya mobilya pazarı, 1 trilyon dolara koşan global ticaretini fuar ile birlikte yeni ufuklara taşıyacak.

Detaylı Bilgi
CNR Asansör İhracatını Şansa Bırakmıyor!
Türk asansör sanayi için 2020 yılında İstanbul’da düzenlenecek tek uluslararası organizasyon olan CNR Avrasya Asansör Fuarı, sektörü tek çatı altında birleştirecek. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, lider firmalarının yeni ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak.

CNR Holding, Ticaret Bakanlığı’nın 2020’de destekleyeceği fuarlar arasında olan CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın ihracat oranlarını artırmak için işleri oldukça sıkı tutuyor. CNR, tanıtım ve pazarlama çalışmalarını Kuzey Afrika, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda aralıksız şekilde sürdürdüğü fuar için Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA’yı da etkin olarak kullanıyor.

Detaylı Bilgi
Yüzbinler CNR Kitap Fuarı’nı Keşfedecek
Türkiye’nin en prestijli kültürel etkinliği 7. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, 300’ün üzerinde yayınevini yüzbinlerce okurla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yıl “Keşfet” temalı organize edilen fuarın onur konuğu ise polisiye romanların usta kalemi Ahmet Ümit olacak. Kitaba dair keşfedilmeyi bekleyen her şeyin 8-16 Şubat tarihleri arasında sergileneceği CNR Kitap Fuarı, kolay ulaşımı, fuara özel indirimleri, sürpriz etkinlikleri ile 500 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayacak.
CNR Kitap Fuarı’nda okuyucuları çeşitli sürprizler de bekliyor. Konferans, seminer, kitap tanıtımı, söyleşi, çocuk etkinliği ve dinletiler gibi kültür etkinliklerinin düzenleneceği fuar CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.
Detaylı Bilgi
Nijerya ile İlişkilerde Kazan-Kazan Dönemi
Nijerya’da faaliyet gösteren Türk iş insanları ile bir araya gelen Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, DEİK tarafından düzenlenen Nijerya-Türkiye İş Forumu’na katıldı.
Bakan Pekcan, İş forumunun açılışında yaptığı konuşmada, “Türkiye ile Nijerya arasındaki ticari, ekonomik ve yatırım ilişkilerinin kazan-kazan anlayışıyla her iki ülkenin refahına katkı sağlayacak şekilde artırılmasını amaçlıyoruz. Nijerya, Afrika’nın en büyük ekonomisi olmasının yanında bölgesinin ekonomik ve diğer açılardan çok büyük bir aktörü konumunda. Umuyorum ki gerçekleştirdiğimiz bu iş forumu iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin artırılmasına vesile olacaktır.” ifadelerini kullandı.
Detaylı Bilgi
En Çevreci Fuara KOSGEB Desteği!
10 – 12 Eylül 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Entech – Geri dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı KOSGEB’in destekleri ile organize edilecek.
Yurt içinde düzenlenen fuarlara katılmak isteyen fakat bunun için bütçe ayıramayan ve katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, kentsel çevre temizlik araçları, yenilenebilir ve solar enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar, KOSGEB’in de desteği ile Entech Fuarı’na katılabilecek.
Detaylı Bilgi
Üyelikten ayrılmak için **tıklayınız**

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X