e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

CNR Expo Haber Haftalık Bülten

Şubat 24, 2020
Sunu1-5-1200x675.jpg

CNR Expo Haber 24 Şubat 2020 tarihli Haftalık Bülteni aşağıda yer almaktadır.

CNR Avrasya Boat Show Tekneleri Nefes Kesiyor
Bu yıl 15’incisi düzenlenen CNR Avrasya Boat Show kapılarını ziyaretçilerine açtı. CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ceyda Erem ve DENTUR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Alparslan Sirkecioğlu’nun ev sahipliğinde yapılan tören T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı – Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Misbah Demircan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsmail Gülle, İİB – Gemi, Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cem Seven, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Başaran Bayrak ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
85 bin metrekarelik alanda dünya devi 250’nin üzerinde firmaya ev sahipliği yapan fuar, aralarında mega yat, tekne, motor ve yelkenlilerinin de yer aldığı 10.000’i aşkın markanın 3.500’den fazla deniz aracını görücüye çıkardı. 1 Mart tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan fuarda, her bütçeye uygun deniz araçları deniz tutkunlarını bekliyor.
Detaylı Bilgi
60 Milyar Dolarlık Pazar
UNICERA’da Yeniden Şekilleniyor
Seramik ve yapı sektörünün lider ve ihracatçı markalarının bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA İstanbul, sektörün en yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojilerine sahne olacak. Türkiye’nin yanı sıra Çin, İtalya, İspanya ve Hindistan gibi ülkelerden uluslararası markaların katılacağı fuarın, geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da katılımcı, ziyaretçi ve ticaret hacmi ile yeni bir rekora imza atması bekleniyor.
Yerli ve yabancı sektör profesyonelinin yoğun ilgi gösterdiği fuar; bu yıl 100.000 metrekarelik alanda 130 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün görücüye çıkacağı fuarda, Dünyanın en önemli tasarımcıları 2021 yılının trendlerini belirleyecek.
Detaylı Bilgi
Baharı Müjdeleyen Fuar Ziyaretçilerini Bekliyor
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğiyle organize edilen EVTEKS – İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, 21 – 25 Nisan 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 26’ncı kez sektör profesyonelleri ile buluşacak.
İç mimarlar, tasarım ve konsept mağazaları, mobilya showroomları, distribütörler, ithalatçılar, toptancılar, mağazalar, zincir mağazalar, kontrat firmaları ve otellerden profesyonel alıcıların ziyaret edeceği fuarda, Avrupa, Orta Doğu, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika, Rusya ve BDT Ülkeleri’nden sektör profesyonelleri ağırlanacak. EVTEKS Fuarı ürün portföyü ve çeşitliliği ile tüm dünyanın en ilgi çeken fuarları arasında yer alıyor.
Detaylı Bilgi
Hak Eden Kurumlara ‘Sıfır Atık Belgesi’ Veriliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde başlatılan ve CNR Holding tarafından da Entech Fuarı ile desteklenen Sıfır Atık Projesi’ne uygun olan kurumlara belgeleri verilmeye başlandı. “Sıfır Atık Belgesi” 12 Ocak itibarıyla sistemi kuran kurum ve kuruluşlara prestij kazandırılması amacıyla veriliyor.

Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca 2017’de başlatılan Sıfır Atık Projesi, sürdürülebilir kalkınma ilkeleri çerçevesinde atıkları kontrol altına almak, gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakmak amacını taşıyor.

Detaylı Bilgi
Mill Tech İstanbul’un % 80’i Doldu
Türk değirmen sanayisinin ticaret, rekabet ve marka gücünü göstereceği Mill Tech İstanbul, eylül ayında düzenlenecek olmasına rağmen şimdiden yüzde 80 doluluğa ulaştı. Ek hol açılması gündemde olmayan ve CNR Expo’nun en değerli salonlarında gerçekleşecek olan fuar sunduğu uluslararası işbirliği fırsatlarıyla katılımcı firmaların ihracat hedeflerine ulaşmasına büyük katkı sağlayacak.

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nin 5-6 ve 7’nci salonlarda, CNR Holding ile Değirmen ve Sektör Makineleri Üreticileri Derneği iş birliğinde düzenlenecek Mill Tech İstanbul, misafir edeceği yabancı alıcıları sayesinde Türk değirmen sanayinin uluslararası temsilcisi olarak da ön planda olacak.

Detaylı Bilgi
CNR Milyonlarca Kitabı Okuyucuyla Buluşturdu
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından KOSGEB desteğiyle düzenlenen 7. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kitapseverlerin ilgisini çekmeyi başardı. 300’ün üzerinde yayınevi ve 550’yi aşkın markanın milyonlarca kitabın sergilendiği fuarda hikâyeden romana, şiirden sınava hazırlığa kadar farklı içerikte pek çok kitap okuyucuyla buluştu. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde kitap tutkunlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan fuar, 9 günde 7’den 70’e 290 bin okuru misafir etti.
İstanbul ve bölgesinin en önemli kültür etkinlikleri arasında yer alan CNR Kitap Fuarı, bu yıl 20.000 metrekarelik alanda okurları ve yazarları bir araya getirdi. Bu yıl “Keşfet” teması ile kitap âşıklarının karşılayan fuar, imza günleri ve söyleşilerle birlikte adeta bir kültür şölenine dönüştü. Fuar süresince 350’den fazla söyleşi, seminer, panel ve sergi etkinliği gerçekleştirilirken, 600’ün üzerinde yazar da imza günü etkinliklerinde okuyucu kitlesi ile buluştu.
Detaylı Bilgi

 

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X