e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

CNR Expo Haftalık Haber Bülteni

Aralık 24, 2019
Sunu1-5-1200x675.jpg

CNR Expo haftalık haber bülteni aşağıda yer almaktadır.

Dünyanın En Büyük Mobilya Fuarı
21 Ocak’ta Açılıyor
Dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB, 2020’nin de en geniş ticaret pazarı olarak, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilecek. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda ev mobilyalarından iç mekân tasarımlarına, çocuk odalarından konforlu ofis mobilyalarına kadar, mobilyanın en seçkin binlerce yeni ürünü sergilenecek.
Mobilya alıcıları, klasik ve modern mobilyada Ar-Ge ve tasarımın ön plana çıktığı CNR İMOB Fuarı’nda birbirinden şık ve yenilikçi ürünleri aynı çatı altında inceleme fırsatı yakalayarak ürünler arasında karşılaştırma yapıp, uzun soluklu ve kârlı ticaret anlaşmaları gerçekleştirebilecek.
Detaylı Bilgi
KISA


Türk Eximbank Marka Kredi Desteğini Artırıyor

Türk Eximbank, marka kredisini azami 3 yıl geri ödemesiz, toplamda 10 yıla varan vadelerde, yurt dışından marka ve marka ile ilgili tesis almak isteyen firmalara sunmaya başladı. Kredinin faiz oranı ise Türk Eximbank Euribor+2,75 olarak belirledi.

KISA


Afrika’da Lojistik Merkezleri Kuruluyor

Ticaret Bakanı Pekcan Afrika ile İstişare Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Hedeflenen noktalarda Türk Ticaret Merkezleri oluşturuyoruz ama ondan da önemlisi, Afrika’nın bir kaç ülkesinde lojistik merkezi kurmamız lazım ve bunun çalışmalarına başladık.” dedi.

KISA


Konut satışlarında büyük artış!

Kasım’da konut satışları, bankalar tarafından düşürülen konut kredisi faizleri, KDV ve tapu harcı indirimi ile mevduat faizlerindeki aşağı yönlü hareketin etkisiyle yüzde 54,4 arttı. Düşen kredi faizlerinin etkisiyle de banka kredili satış yüzde 725 yükseldi.

Asansör Sektörüne
Devlet Desteği
Ticaret Bakanlığı’nın 2020 yılında “Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt içi Fuarların Desteklenmesine İlişkin 2014/4 sayılı Karar” kapsamında destekleyeceği fuarlar açıklandı. Bu karar doğrultusunda CNR Avrasya Asansör Fuarı, 2020 yılının İstanbul’daki tek uluslararası asansör, yürüyen merdiven ve teknoloji fuarı olarak Ticaret Bakanlığı’nın tam desteğini aldı.

Destek kapsamında Bakanlıkça alınan kararın uygulama usul ve esaslarındaki yükümlülükleri yerine getiren CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın katılımcıları yer kirası ve stant maliyetleri için ödenen fatura tutarının 76.000 TL’ye kadar olan kısmının %50’sini geri alabilecekler.

Detaylı Bilgi
2020 Fuarlarına Verilecek Devlet Destekleri Açıklandı
Lider fuarcılık şirketi CNR Holding tarafından hayata geçirilen fuarların büyük bir kısmı Ticaret Bakanlığı’nın desteğini aldı. Başta dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB olmak üzere, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek olan UNICERA, AYMOD, İDEX, EVTEKS, AYSAF, CNR FOOD İSTANBUL, HOSTECH by TUSID ve CNR AVRASYA ASANSÖR fuarları, 2020 yılında Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenecek.
Bakanlığın “Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt İçi Fuarların Desteklenmesine İlişkin 2014/4 sayılı Karar” kapsamında desteklenen CNR fuarları, ürün ve hizmetlerin tanıtımı, rekabet şartlarının görülmesi, rakiplerin tanınması ve yeni iş bağlantılarının kurulması açısından önemini daha da artırdı.
Detaylı Bilgi
Kapılar Yeni Rekorlar İçin Açılacak
Banyo, mutfak ve seramik ürün gruplarını bir araya getiren, Türkiye’nin marka değeri en yüksek fuarı UNICERA, 10-14 Mart 2020 tarihleri arasında, her zamanki adresi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.
Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün grubunun bir arada sergileneceği UNICERA Fuarı, sektöre yön veren 1.000’in üzerinde uluslararası markanın yeni ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak.
Detaylı Bilgi
K+ Fuarı Binlerce Ziyaretçiyi Karşılıyor
Türk kauçuk ve plastik sektörünün en güçlü ticaret platformu olmak için organize edilen K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı’nın yurt içi ve dışı tanıtımları devam ediyor. İlk tanıtımları, Pekin ve Düsseldorf’ta binlerce potansiyel alıcıya ulaşan K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı’nın tanıtımları bu defa yurt içinde yapıldı.
Dünyanın en büyük havalimanlarından İstanbul Havalimanı iç ve dış hatlarında yapılan tanıtım çalışmaları, aralık ayı boyunca devam edecek. K+ Fuarı için CNR Holding tarafından giydirilen reklam alanları, havalimanından yolculuk yapan binlerce potansiyel ziyaretçiyi karşılıyor.
Detaylı Bilgi
Üyelikten ayrılmak için **tıklayınız**

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X