e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Covid-19 Salgınının Otomotiv Sektörüne Etkileri

Haziran 10, 2020
Sunu1-5-1200x675.jpg

İTÜNOVA TTO tarafından düzenlenen “Covid-19 Salgınının Eğitim, Yazılım ve Otomotiv Sektörüne Etkileri” konulu webinar hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fethi Çalışır’ın konuşmacı olarak katılacağı 12 Haziran 2020 tarihli “Covid-19 Salgınının Eğitim, Yazılım ve Otomotiv Sektörüne Etkileri” başlıklı webinara davetlisiniz.
Dünyanın Covid-19 ile mücadelesinde teknolojiye çok büyük görevler düşmekte ve yeni nesil teknolojiler kurumların en büyük destekçisi olarak en ön saflarda yerini almaktadır. Yaratıcı ve faydalı akıllı çözümler, salgının yayılma hızının düşürülmesi ve dünyanın birkaç ay önceki güvenli halini alması için her geçen gün biraz daha geliştirilmektedir.

Dünya üzerinde çeşitli ülkeler, dijital altyapı ve mühendislik kabiliyetlerini geliştirerek salgın ile yüzleşerek yeni çözümlerle sektörler üzerindeki ağır yükü hafifletmeye çalışmaktadır. Covid-19 salgını, operasyonların, üretim hatlarının ve tesislerin izleme ve bakımının uzaktan yönetimine olanak veren Endüstri 4.0 ve akıllı üretim uygulamalarının faydalarını bir kez daha gözler önüne sermiştir.

İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fethi Çalışır’ın tüm dünyayı etkisi altında alan, sosyal ve ekonomik hayatı durma noktasına getiren Covid-19 salgınının etkileri hakkında bilgi vereceği herkese açık ve ücretsiz olan 40 dakikalık bu semineri kaçırmayın!

12 Haziran Cuma, 14.00-14.40

Webinarı YouTube kanalımızdan da takip etmek için TIKLAYINIZ…
Copyright © 2020, İTÜNOVA TTO, Tüm hakları saklıdır.
www.itunovatto.com.tr adresine eposta adresinizi bıraktığınız için bu epostayı alıyorsunuz. Dilediğiniz an üyelikten ayrılabilirsiniz.
Adres:
İTÜNOVA Teknoloji A.Ş.
İTÜ Ayazağa Kampüsü, Mediko Sosyal Merkezi Üstü,
Reşitpaşa Mah. Katar Cad. No: 2 / 7 / Kat: 1 34467 Sarıyer / Maslak / İstanbul

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X