Dassault Simülasyon E-Seminer ve Atölye Çalış.

Haziran 25, 2020
Sunu1-1-1200x675.jpg

 

SIMULIA WEBINAR SERİSİ

Pandemi nedeniyle evden çalışma ve seyahat kısıtlamaları ile karşılaşılan bu dönemde profesyonel gelişiminize yardımcı olmak için, çeşitli sektörlere özel seminerlere ve çevrim içi atölye çalışmalarına devam ediyoruz.

Elektrikli araçlar webinar serisi; çelişen ihtiyaçları giderirken optimum dengeyi bulabilmek adına, farklı disiplinlerle simülasyonun nasıl kullanılacağına açıklık getirmektedir.

Elektrikli araçların gelişimini hızlandırmak için entegre multidisipliner simülasyonun zorluklarının ve yararlarının tartışılacağı e-seminer dizisine katılmak için tıklayınız.

E-seminer 1: Araç Elektrifikasyonu
Fiziksel prototipler oluşturulmadan çok önce, aracın performansını tahmin etmek için kritik alt sistemleri sanal olarak entegre ederek dijital simülasyonun elektrikli araç gelişimini nasıl hızlandırabileceğini keşfedin.

E-seminer 2: Elektrikli Tahrik Mühendisliği
Termal ve mekanik gereksinimleri, elektromanyetik performansı, dayanıklılığı, gürültüyü ve titreşim kontrolünün yanı sıra yağlamayı da dikkate alarak elektrikli sürücü sistemi performansını tahmin etmek ve doğrulamak için çoklu fizik simülasyonundan nasıl yararlanacağınızı keşfedin.

E-seminer 3: Batarya Modülü ve Batarya Paketi Mühendisliği
Termal yönetim, güç ve dayanıklılık, güvenlik ve termo-elektrik kayıpları açısından iyi dengelenmiş bir tasarım sağlayarak performans hedeflerini aşan bir elektrikli araç batarya modülünün ve paketinin nasıl tasarlanacağını keşfedin.

Sanal Atölye: Elektrikli Tahrik (Bölüm 1) ve Batarya Modülü ve Batarya Paketi (Bölüm 2) Mühendisliği
Araç elektrifikasyonunun teknik detaylarının gösterildiği için bu atölyeye katılın:

  • Bölüm 1’de çok amaçlı tasarım hedeflerine ulaşmak için bir elektrikli tahrik optimizasyonu gerçekleştirilecektir.
  • Bölüm 2’de, menzil, güvenlik ve dayanıklılık için en iyi değişimleri bulmak için batarya termal modelleme işlemi gerçekleştirilecektir.
INORES
LinkedIn
Copyright © 2010-2020, All rights reserved.

Our mailing address is:
inores@inores.com

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

 

This email was sent to ihacialioglu@kompozit.org.tr
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
INORES · Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı No:1 Blok 4 Kat 1 No:208 34906 Pendik/İstanbul · Istanbul 34750 · TurkeyEmail Marketing Powered by Mailchimp

 

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X