Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Derneğimize Yeni Üye Katılımı POLGÜN

Temmuz 17, 2023
polgun.jpg

Polgün Su Kaydırakları Oyun Parkları Ahşap Sanayii İnşaat Tur. İth.İhr.Paz.Ltd.Şti. ‘nin  Genel Müdürü Sn. İbrahim Güngör Yönetim Kurulumuzun 23 Mart 2023 tarihinde yapılan 245. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Kompozit Sanayicileri Derneği üyeliğine kabul edilmiştir.

Faaliyetine 2002 yılında Muğla’da başlayan Polgün Türkiye’nin yanı sıra İspanya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki ofisleri ile su parkları operasyonlarını global arenada yürütmektedir. Türkiye’de Muğla ve Antalya’da bulunan 2 fabrikası, İstanbul ve Antalya’daki yurtiçi satış ofisleri ve Muğla’daki Genel Merkezi ile su parkları sektöründe bölgesel bir güç konumunda bulunmaktadır. Üretim ve satış hacmi bakımından Dünyanın en büyük ilk 5 su parkı üreticisinden biri olan Polgün 2023 itibariyle 60.000 m²’si açık 25.000 m²’si kapalı olmak üzere toplamda 85.000 m²’de üretim gerçekleştiren sektöründe lider bir markadır.

Müşteri memnuniyeti ve özgün tasarımlar üzerine kurulu Polgün markası, su parkı imalatı yapan şirketler içerisinde en beğenilen ilk 5 markadan biri olarak, su parkı projelerini Amerika, Kanada, Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerinden oluşan geniş bir coğrafyada 52 ülkede milyonlarca kullanıcı ile buluşturmaktadır.
Kurulduğu günden bu yana sektöründe pek çok ilki gerçekleştiren Polgün, Türkiye’nin teknoloji ve Ar-Ge çalışmalarına katkı sağlama ve dünya su parkı eğlence teknolojileri pazarında daha fazla söz sahibi olma hedefiyle çalışmalar yürütmektedir. Bu kapsamda 2021 yılında Muğla’nın ilk ve tek Ar-Ge Merkezi ünvanını alarak sektöre yeni su kaydırakları ve interaktif destekli su eğlence animasyonları kazandırılmasına yönelik Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

20 yıllık marka serüveni boyunca Muğla’nın sanayi, üretim ve ihracat alanlarında lider şirketlerinden biri haline gelen Polgün, faaliyette bulunduğu sektörün gelişimine Ar-Ge ve tasarım çıktıları ile katkı sunarken içinde bulunduğu topluma sosyal dayanışma ve sorumluluk projeleri ile değer katmayı da öncelikleri arasında görmektedir. Sürdürülebilirliği şirket merkezine alan Polgün hedeflerini “Sıfır Atık’’ ve “İstihdamda Fırsat Eşitliği” ana başlıkları altında toplamış bulunmaktadır.
Polgün bugün mühendis, mimar, 3D tasarımcı, peyzaj mimarı ve endüstriyel tasarımcılardan oluşan 350 kişilik kadrosu ile 52 ülkeye su parkları ve kaydırak projeleri ihrac etmektedir. Polgün su parkları sektöründeki faaliyetlerini uluslararası standartlarda yerli üretim, müşteri memnuniyeti, kalite ve sürdürülebilirlik anlayışı ile yürütmektedir.

Polgün Su Kaydırakları Oyun Parkları Ahşap Sanayii İnşaat Tur. İth.İhr.Paz.Ltd.Şti.‘nin Kompozit Sanayicileri Derneği’nin gücünü ve etkinliğini daha da arttıracağına olan inancımızla kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X