Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Dünya’nın ilk Jumanji Temalı Dark Ride’ı

Nisan 7, 2022
Sunu1-16-1200x675.jpg

Üyemiz FuturaForm firması tarafından üretilen Dünya’nın ilk Jumanji temalı Dark Ride’ı Merlin-Gardaland Resort’de açılıyor. Ayrıntılı bilgi aşağıda yer almaktadır.

DÜNYA’NIN İLK JUMANJİ TEMALI DARK RİDE’I AÇILIYOR
Jumanji The Adventure, Polin Group ve Merlin Entertainments ortak çalışması ile 9 Nisan’da kapılarını macera tutkunlarına açıyor!
Sony Pictures’ın popüler film serisi olan Jumanji The Adventure; Merlin Entertainments parklarından Gardaland Resort ve Polin Group iş birliği ile hayat buluyor. Avrupa’nın en büyük ve dünyanın ikinci büyüklükte tema parkı işletmecisi olan Merlin Entertainments, Alton Towers, Legoland, Peppa Pig World, Sea Life, London Eye, Cadbury World ve The Bear Grylls Adventure dahil olmak üzere 24 ülkede 135’den fazla tesis işletiyor.
Polin Group bünyesinde bulunan Futura Form, Jumanji The Adventure temasını Gardaland Parkta bulunan, macera filmlerinden esinlenen dünyanın ilk dark ride’ı ve Gardaland Hotel için tasarlanan 4 otel odası için geniş yelpazede özel tematik ürünler geliştirip üretmenin yanı sıra tasarım ve proje yönetimini de kapsayan unutulmayacak bir deneyim inşa etti.
Her yaştan macera tutkunlarının büyük ilgi odağı olacak bu yolculuk serüveni; Jumanji temalı 4 odası ile Gardaland Hotel’de bütünsel bir deneyim vaat ediyor. Jumanji dünyasında bulunan vahşi hayvanlar, olağanüstü bitkiler, tapınaklar gibi tüm elementler Futura Form uzmanlığıyla Gardaland’de hayat buldu.
Jumanji ormanında sıra dışı bir macera sizi bekliyor.
Polin Group Hakkında
Polin Group, müşterilerin ihtiyaç duydukları tüm çözümlere tek bir şemsiye altında ulaşarak pek çok katma değerli hizmet alabilmelerini sağlar. Çok katmanlı bir şirket olmanın getirdiği sinerjiyi sunar. Eğlence parkları sektöründe sınıfının en iyisi ürünlere ve hizmetlere yönelik değişen beklentileri karşılamasını sağlar. Üstün vasıflı insan kaynakları ve kendi geliştirdiği organizasyon yapısıyla, müşterileri ve ortakları için gerçek anlamda bir tek duraklı hizmet noktasıdır.
Futura Form Hakkında
Futura Form; Polin Group bünyesinde özel tasarım kompozit ürünler konusunda hizmet vermektedir. Deneyimli ve heyecanlı ekibiyle tasarım, mühendislik, üretim, proje yönetimi ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. Yüksek teknoloji üretim tecrübesi, ileri mühendislik becerileri ve hammaddeler hakkındaki bilgi birikimi ile çok geniş bir yelpazede özel kompozit ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.
Futuraform bir Polin Group Şirketidir.

 

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X