Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

E-İhracat Projesi Eğitim ve Danışmanlık Programı

Mart 17, 2021
Görsel-Template-11-1200x675.jpg

T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından Teknik Destek Programı ile desteklenen “KOBİ’ler E-İhracat ile Büyüyor” projesi kapsamında Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ve WORLDEF Uluslararası E-İhracat Platformu işbirliğiyle E-İhracat alanında ücretsiz eğitimler düzenlenecek olup tüm eğitimlere eksiksiz katılanlar arasından 10 işletmeye ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlanacaktır. Programa katılım için Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) üyesi olma şartı aranmamaktadır. Program hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim bilgileri kullanılarak KOTO Ekonomik Araştırmalar ve Dış Ticaret Müdürlüğü ile görüşülmesi tavsiye edilmektedir.

“KOBİ’ler E-İhracat ile Büyüyor” projesi hakkında: Proje kapsamında temel dış ticaret altyapısının geliştirilmesi, hedef pazar araştırmasının yapılması, e-ihracat ve dijital pazarlama faaliyetlerinin etkinliği ve verimliliğinin artırılmasına yönelik ücretsiz danışmanlık faaliyetleri gerçekleştirilecektir. Bu faaliyetler, işletmelerin dış ticaret gerçekleştirmeyi planladıkları pazarlar ile ilgili doğru karar verebilmeleri, yapılacak araştırmaların iş etkinliği ve verimliliğinin geliştirilmesinde kullanabilmeleri için işletme yöneticileri ve çalışanlarında farkındalık, bilgi ve yetkinlik kazandırabilecektir. Açılış toplantısına katılacak işletmelere anket yapılarak içlerinden uygun görülen 10 işletmeye ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlanacaktır.

Son başvuru tarihi: 19 Mart 2021, Cuma (mesai bitimi)

Duyuru: http://koto.org.tr/e–ihracat-danismanlik-hizmeti-ad-604b0d3f8f00a

Online başvuru formu: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=jYn-m_Ub5kSysHcw_-KEaN0L2JY9xuJBpn6msgq933BUQTRFQllNVVUwMk9DV1ExUVk1M1hLVUZDSi4u

Kimler başvurabilir?

Kocaeli’de faaliyet gösteren ve E-İhracat ile ilgilenen KOBİ niteliği haiz tüm işletmeler

Eğitimlerin tarihleri ve başlıkları

1 Nisan 2021, Perşembe

E-İhracat Temel Kavramlar Eğitimi

8 Nisan 2021, Perşembe

Pazaryerleri ve Rakip Analizi Çalışmaları

13 Nisan 2021, Salı

E-İhracat Personel Ekibinin Oluşturulması

20 Nisan 2021, Salı

E-İhracat Devlet Destekleri, Marka Tescil ve Kritikleri

27 Nisan 2021, Salı

Stratejik İçerik Yönetimi ve Ürün Fotoğrafçılığı ve Dijital Pazarlama

4 Mayıs 2021, Salı

E-İhracatta Lojistik Yöntemleri, Gümrükleme ve İade Süreçleri

11 Mayıs 2021, Salı

Değerlendirme Raporu ve Kapanış Toplantısı

Seminerin düzenleneceği ortam

Zoom (Katılım linki, kayıt yaptıran kişilerle paylaşılacaktır.)

Daha fazla bilgi ve sorularınız için

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X