Enerji Maliyetlerinde Tasarruf

Eylül 21, 2018
Görsel-Template-13-1200x675.jpg

Üyesi olduğumuz Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED) tarafından düzenlenen enerji semineri ile ilgili duyuru aşağıda yer almaktadır.

“Son dönemdeki kur artışlarının ve akabinde oluşan enerji fiyat artışlarının sanayicimiz üzerinde meydana getirdiği maliyet yükü gittikçe artış eğilimi göstermektedir. Dolayısıyla yerel ve uluslararası piyasalarda rekabet gücümüzün korunmasına ve sürdürülebilir enerji verimliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalar önem arz etmektedir.

Bu minvalde İzgi Enerji ve Kimya A.Ş. işbirliği ile ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz “Enerji Verimliliği Semineri” 23 Ekim 2018 Salı günü Conrad Istanbul Bosphorus Hotel’de yapılacaktır.

Seminerde, sürdürülebilir enerji verimliliğinin sağlanması için gerekli enerji ölçümünün yapılması, ölçüm sonrası ortaya çıkacak yatırımın büyüklüğünün tespit edilmesi ve ortaya çıkacak yatırıma göre Türkiye’den ve/veya yurt dışından hibe, fon ve/veya en uygun finansmanın sağlanması ve sanayicilerimize sigorta garantisi kapsamında yatırımların yapılmasının şartları hususlarında önemli bilgiler paylaşılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için; 0212 438 2619 / D.117 numaralı telefondan veya beril.kiragli@plasfed.org.tr e-posta adresinden Beril Kırağlı ile iletişime geçebilirsiniz.

Seminer katılım formu için tıklayınız.

Seminer Programı:
Tarih : 23 Ekim 2018
10:00-11:00 : Kayıt
11:00-13:00 : Enerji verimliliğini sağlayıcı sunum, ürün çeşitleri hakkinda bilgilendirme
  : Enerji verimliliği arttırıcı projeler
  : Enerji verimliliği için yurt içi ve yurt dışı hibe/fon/destekler
  : Enerji verimliliği mevzuatları ve etütler
13:00-14:00 : Öğle Yemeği

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X