GSX Global Security Exchange 2018 Fuarı

Haziran 22, 2018
Görsel-Template-13-1200x675.jpg

Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı tarafından A.B.D. ve Türkiye’nin arasındaki ticaret hacmini arttırmaya ve iki ülkenin firmalarının ortak çalışmalar geliştirmelerine destek olmaya yönelik programlar yürütmektedir. (http://2016.export.gov/turkey). Bu çerçevede 23 -27 Eylül 2018 tarihlerinde Las Vegas – ABD’de gerçekleşecek GSX Global Security Exchange 2018’e Türk iş adamlarından oluşan bir delegasyon düzenlemektedir.  Her sene ASIS International tarafından düzenlenen ASIS Fuarı bu seneden itibaren isim değişikliği ile GSX Global Security Exchange olarak adlandırılmaktadır.

Dünyanın en kapsamlı güvenlik etkinliği olan GSX Fuarı boyunca kriz yönetimi, siber güvenlik, terörizm ve iş güvenliği konularında 300’den fazla panel, konuşmalar ve oturumlara katılabilir, fuar alanında son çıkan güvenlik teknoloji ürünlerini yakından inceleyebilirsiniz. Bunların yani sıra forumlar, güvenlik demo istasyonları ve ücretsiz eğitimler de sizleri bekliyor. 100’den fazla ülkeden 22 binden fazla güvenlik profesyonelinin buluşacağı bu fuara katılımcılar davet edilmektedir.

Resmi heyet katılımcılarına sağlanabilecek avantajları aşağıda bulabilirsiniz:

Özel toplantı odaları

Çevirmenlik hizmeti

ABD Ticaret Müsteşarlığı uzmanlarınca ihracat konusunda danışmanlık

B2B toplantılar

Amerikalı fuar katılımcılarının listesi

ASIS Uluslararası Happy Hour

Davet mektubu

Bunların yanı sıra delegasyona katılarak Stant Alanına ücretsiz girebilir veya bütün eğitim ve resepsiyonlara girmenizi sağlayacak indirimli All-Access Pass ($465) satın alabilirsiniz.

Fuara Kimler Katılabilir ?

  • Kamusal ve özel sektörde güvenlik çalışanları
  • Risk yönetimi uzmanları
  • Mimarlar,
  • Mühendisler,
  • Ordu, içişleri güvenlik çalışanları, güvenlik danışmanları, araştırmacılar, polis.

Seyahat Paketi Ücret:  3.395 $ (detaylar ekte)

Lojistik detayları kendileri ayarlamak isteyen kişiler delegasyon hizmetlerinden $150 dolar karşılığında yararlanabilirler.

Daha fazla bilgi için GSX Global Security Exchange fuarının web sitesini inceleyebilir (https://www.gsx.org/), mail ekinde bulunan fuar broşürünü ve hazırlanan seyahat paketini inceleyebilir ve aşağıda iletişim bilgileri bulunan personel ile irtibata geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için:

Ceren Okumuş

Commercial Assistant – U.S. Embassy, Commercial Service, Ankara, Turkey

Tel: [90] (312) 457 7258

Ceren.Okumus@trade.gov

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X