e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

“Güvenlik ve Savunma” Etkinlik Duyurusu

Şubat 17, 2018
Görsel-Template-13-1200x675.jpg

Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın (SSM) himayesinde, Savunma Sanayi İhracatçı Birliği (SSI) Desteği ile organize edilen SEDEC Savunma ve Güvenlik konularını kapsayan Fuar, Konferans, B2B organizasyonu bu yıl 3-5 Temmuz 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleşecektir.

SEDEC, Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri konularında Uluslararası ve Ulusal tüm oyuncuları bir araya getiren, fuar, konferans, ve ikili iş görüşmelerini barındıran bir organizasyondur. Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, Jandarma gibi ihtiyaç makamlarını, üreticiler ile direk bağlantıya geçiren, ana sanayi üreticilerinin KOBİ seviyesinde tedarik zinciri bağlantılarını en kısa sürede sağlayan etkin bir platformdur. Etkinlik, önceden planlanan ikili iş görüşmeleri kapsamında yabancı orijinal ekipman üreticilerini, 1. ve 2. seviye tedarikçileri Türk Savunma ve Güvenlik Sanayisinin KOBİ’leri ve ana sanayi firmaları ile buluşturma hedefindedir. Bu etkinlik kapsamında Türk savunma ve güvenlik sanayinin yetenekleri ve başarıları yabancı misafirlere tanıtılacak, ayrıca etkinliğin ilk gününde anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik ve savunma sanayinin tedarik zinciri konularında konferans gerçekleşecektir.

Konusu ve formatı itibari ile böyle bir etkinlik ülkemizde ilk kez düzenlenecek ve her iki yılda bir gerçekleştirilmeye devam edilecektir.

46 ülke temsilcileri Askeri Ateşeler ve Frontex, Airbus Defence, Boeing Defence, MBDA, Locheed Martin, BAE Systems, Leonardo, Sikorsky, Rolls-Royce, Tawazun, gibi sektörün öncü firmaları, ayrıca Milli Savunma Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara/Hava/Deniz Komutanlıkları, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, TAI, MKEK, Aselsan, Roketsan, Havelsan, FNSS gibi kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve satın almacılar resmi olarak davet edilmişlerdir.

Etkinlik hakkındaki detaylı bilgiyi www.sedecturkey.com adresinden yada aşağıda bulunan telefon veya e mail adreslerinden edinebilirsiniz.

Kısa sürede doğru kişiler doğru işler!

Avantajlı yer ve fiyat için bir an önce yerinizi alınız.

ÖNEMLİ NOT: 

B2B görüşme imkanı ve bu maksatla yapılacak firma eşleştirmesi, zaman ve mekanın efektif kullanılarak maksimum verimin alınabilmesi maksadıyla, sadece fuara stant alanı alarak katılan firmalarımızla sınırlı olacaktır.

Bu kapsamda; stant başvurunuzu yapmanızı müteakip, web sitemizdeki kayıt sekmesi altında yer alan formu mümkün olduğunca detaylı bir şekilde ve tercihen İNGİLİZCE doldurmanızı, bu değerli fırsattan faydalanabilmeniz için hatırlamak isteriz.

 

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X