e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Hatırlatma ve Konferans Duyuruları

Eylül 25, 2019
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

Üyemiz Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği’nden gelen duyuru aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

“Değerli Üyelerimiz,

Bu hafta sonu B2B toplantıların yapılacağı ana şirketlere kendileri ile görüşecek firma listeleri iletilecektir. Bu listelerin iletilmesi öncesi halen kayıtlar devam etmektedir.

Kayıt için www.izmiraerospace.com

HUKD üyelerine konferans ücretleri %50’dir.

Sizlere daha önce iletilen duyurular da aşağıda paylaşılmıştır.

Değerli Üyelerimiz,

Sizlere daha önce duyuru yapılan ve kayıtların hızla devam ettiği; HUKD ve ESBAŞ ortak organizasyonunda gerçekleştirilecek olan “Savunma ve Havacılık Sektöründeki Milli ve Yerli Sanayimizin Küresel İş Birlikleri ile Geliştirilmesi” – “Industrial Growth in National Defense and Aerospace via International Cooperation” Konferansımız için sizlere yine ayrıcalıklı bir imkan sunulmasına karar verilmiştir.

$ 500 olan stant sponsorluğu (web sitemizde table sponsorship olan geçen) HUKD üyelerine %50 indirimle $ 250 olacaktır. Stant sponsorluğu ile konferansa bir kişinin katılımı, stant alanı ve firma ismi ve logosunun konferans açılış başlığında paylaşılması sağlanmaktadır.

Kayıt için: www.izmiraerospace.com

Orijinal Duyuru Metni:

T.C. Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB) himayelerinde ve Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar Pekcan’ın katılımları (tensiplerine) ile;

Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği (HUKD) ile, 50’ye yakın ulusal ve uluslararası konferansa ev sahipliği yapan Ege Serbest Bölgesi Kurucu İşletici A.Ş. (ESBAŞ) tarafından, 10-11 Ekim 2019 tarihlerinde Ege Serbest Bölgesi, ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonu’nda ilgili tüm tarafların bir araya getirileceği “Savunma ve Havacılık Sektöründeki Milli ve Yerli Sanayimizin Küresel İş Birlikleri ile Geliştirilmesi” – “Industrial Growth in National Defense and Aerospace via International Cooperation” Konferansı gerçekleştirilecektir.

  • Uluslararası İş Birliği ile Yerel Endüstri Nasıl Gelişir?
  • Savunma Sanayi Güvenliği ve İhracat Kontrolü
  • Ar-Ge ve Tasarımda Uluslararası İş Birliği ve Uygulamalar
  • Savunmanın Sürdürülebilirliği için İhracatın Önemi
  • Savunma ve Havacılık Endüstrisinde Doğrudan Yabancı Yatırım
  • Endüstriyel Yeterlilik Değerlendirme ve Destek Programı/ Endüstriyel Katılım
  • Yerel ve Ulusal Havacılık Endüstrisinin Geliştirilmesinde Kümelenmelerin Rolü

başlıkları altında yerli sanayimizin belkemiği olan başta Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı-TSKGV şirketleri olmak üzere tüm havacılık ve savunma sanayi şirketlerimizi, yabancı havacılık firmalarını, yerel otoriteleri, kural koyucuları, KOBİ’leri, dernekleri, yerli ve yabancı kümelenmeleri bir araya getirmeyi hedefleyen etkinliğimizin güncel programı ekte sunulmuştur.

Milli ve yerli sanayimizin gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan konferansımız; sektördeki güncel soru ve sorunlara ışık tutacak; son teknoloji mühendislik çalışmalarının ve iş birliklerinin paylaşıldığı ve firmalarımızın ihracat potansiyellerinin arttırılması önündeki zorluklar ehil kişilerce değerlendirilecek ve iş odaklı ulusal ve uluslararası birlikteliklere zemin oluşturacaktır. Oturumlar, sunumlar ve B2B görüşmelerle, 200 civarında iş dünyası ve kamu liderinin beklendiği konferansla bölgemizin ve ülkemizin yüksek katma değer yaratan eko sisteminin geleceğinin şekillendirilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

ESBAŞ ile birlikte organizasyonu yapılan etkinliğimize kayıt için aşağıdaki web sitesini kullanabilirsiniz.

KAYIT: https://www.izmiraerospace.com/

Konferansa katılım HUKD üyeleri için %50 indirimlidir.

B2B toplantılarına katılım için ayrı bir ücret alınmamaktadır.

Kayıtlar konferans salonu kontenjanı ile sınırlıdır. Kontenjanın dolması sonrası kayıt kapanacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımla,

Best Regards,

Mit Freundlichen Grüssen,

Zeynep Üçok Zor

Koordinatör

Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği/ Aerospace Cluster Association

 

+905308759115
zeynep@hukd.org.tr
www.hukd.org.tr  

 

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X