HUKD: 04 Mayıs 2017 Tarihli Duyuru

Mayıs 4, 2017
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

Yakın zamanda tarafımıza çeşitli kurumlardan iletilen duyurulara ve haberlere aşağıda yer verilmiştir, bilgilerinize sunarım.

1.TAI davet e-postası aşağıda  aşağıda yer almaktadır.

“TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Yardımcı Sanayi Operasyonları Müdürlüğü olarak IDEF 2017 13. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı Salon-12’de bulunan 1204 Numaralı Standımıza sizleri 9-12 Mayıs 2017 tarihlerinde davet ediyoruz.

Online katılım formu için aşağıda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://forms.tuyap.com.tr/davetiye/idef.php

Havacılık ve Savunma Sanayi alanlarındaki yeni ve mevcut işbirliklerine ilişkin birebir toplantı taleplerinizi tarih ve saat bazlı olarak aşağıda belirtilen elektronik posta adreslerine bildirmenizi rica ederiz.

nyilmaz@tai.com.tr

hasibehilal.kivilcim2@tai.com.tr”

******************************************************************************

2.SSM Uluslararası İşbirliği Daire Başkanlığı tarafından gönderilen ‘Arabistan Deniz Kuvvetleri Körfezde Yeni Havacılık Tesisleri İnşa Edecek’ konulu mail aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

“Suudi Arabistan Kraliyet Deniz Kuvvetleri’nin satın aldığı helikopterlerle birlikte çalışabilmek için Jubail bölgesindeki hava üslerini genişletmeye çalıştığı açıklandı.

Bu kapsamda Amerikalı Mühendislerin, Arabistan Deniz Kuvvetleri’ne ait yeni helikopterleri desteklemek için Jubail Bölgesinde bulunan havacılık bölgelerinde gerekli alt yapı ve tesislerin inşası amacıyla uzman yükleniciler için bu yıl içinde yakın bir zamanda ihaleye çıkmayı planladıkları belirtildi.

İngiliz HIS Janes’s gazetesinin haberine göre, Kral Abdulaziz Deniz Üssünün bulunduğu Jubail Bölgesinde, Körfezi korumaktan sorumlu Arabistan Doğu Donanması’nın ana tesisleri bulunmaktadır.

Kaynak: 03.05.2017: http://sdarabia.com/?p=47365

******************************************************************************

Saygılarımla,

Best Regards,

Mit Freundlichen Grüssen,

Darya Yeşilay

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X