HUKD Duyuru 15 Ocak 2018

Ocak 16, 2018
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg
1. SaSaD –  37’nci Sensör, Elektronik ve Haberleşme Teknolojileri Paneli

SaSaD tarafından hazırlanan “37’nci Sensör, Elektronik ve Haberleşme Teknolojileri Paneli” konulu yazı EK’te bilgilerinize sunulmaktadır.

*****

2.SaSaD – “2nd European Defence Procurement” etkinliği İPTAL edilmiştir.

SSM’den alınan bilgi dâhilinde; 20-22 Şubat 2018 tarihleri arasında Brüksel/Belçika’da yapılacak olan “2nd European Defence Procurement” etkinliği İPTAL edilmiştir. Etkinliğe ilişkin daha önce gönderilen bilgilendirme mesajlarını dikkate almamanızı bilgilerinize arz ederiz.

*****

 3. EÜ EBİLTEM TTO – KOBİ Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı ile Stratejik Ürün Destek Programı Tanıtımı 

23.01.2018 Salı günü saat 14.00 ‘te EÜ EBİLTEM TTO Konferans Salonunda KOSGEB İzmir Güney Müdürlüğü tarafından KOBİ Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı ile Stratejik Ürün Destek Programı tanıtımı gerçekleştirilecektir.   Aşağıdaki bağlantılardan her iki destek programına ait genel bilgilere ulaşabilirsiniz.   Etkinliğe kayıt için tıklayınız.

*****

4. TOBB – “Venezuela Gezisi Görüş Bildirimi”

TOBB tarafından iletilen “Venezuela Gezisi Görüş Bildirimi” konulu yazı aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

“Değerli Meclis Üyeleri,

Ekonomi Bakanlığı’ndan Birliğimize gelen yazıda, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci eşbaşkanlığındaki bir heyetin,2018 yılı Ocak ayı sonunda Venezuela’ya bir ziyaret gerçekleştireceğinin öngörüldüğü belirtilmektedir.

Bu kapsamda Venezuela ile ticari ve ekonomik ilişkilerin artırılmasına yönelik işbirliği imkanları, öncelik verilecek sektörler,ticaretin geliştirilmesi için öneriler,ikili ilişkilerde yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin en geç 17 Ocak Çarşamba günü mesai bitimine kadar (mert.kuleoglu@tobb.org.tr) adresine iletilmesini rica ederiz.”

*****

5. SaSaD – Umman Savunma Bakanlığı Tanıtım Bilgi

SaSaD tarafından hazırlanan “Umman Savunma Bakanlığı Tanıtım Bilgi” konulu yazı EK’te bilgilerinize arz edilmektedir.

*****

6. SSİ – Nükleer Sektör’e Geçiş – Kalite Yönetim ve Güvenlik Semineri

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Ankara Sanayi Odası öncülüğünde ve İstanbul, Kocaeli ve Adana Sanayi Odaları koordinatörlüğünde yürütülen Nükleer Sanayi Kümelenmesi (NÜKSAK) ile JAIF&JICC (Japan Atomic Industrial Forum&Japan International Cooperation Center) işbirliği içerisinde 24-25 Ocak 2018 tarihlerinde TOBB Hizmet Binası’nda “Nükleer Sektör’e Geçiş – Kalite, Yönetim ve Güvenlik” isimli bir seminer gerçekleştirilecektir. Konuya ilişkin sirküler detayı için lütfen tıklayınız.

*****

7. EÜ EBİLTEM TTO – Avrupa Birliği Projeleri Ortaklık Arayışları

EÜ EBİLTEM TTO tarafından hazırlanan Avrupa Birliği Projeleri Ortaklık Arayışları duyurularına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X