e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

HUKD – Duyuru 2 Mayıs 2019

Mayıs 6, 2019
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

1.Belçika Walon Bölgesi VIP Etkinlik Yatırımcı Daveti – **Önemli**

Belçika Walon Bölgesi Yatırım Ajansı 9 Mayıs 2019’da Swiss Otel İzmir’de Konsolosun katılımı/daveti ile potansiyel yatırımcı firmalarını ağırlamak, bölgenin yatırım teşviklerini/avantajlarını anlatmak amacıyla bir VIP Yatırımcı Yemeği (Öğle Yemeği) düzenleyecektir.  Yurtdışında faaliyet göstermek/bu konuda bilgi edinmek isteyen firmalarımız bize bu konuda bilgi verebilirler.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiler ektedir. (Investmen Lunch İzmir)

2.DEİK – İTO “Tedarik Zinciri Yönetimi” Semineri

İstanbul Ticaret Odası tarafında 3 Mayıs 2019 tarihinde İTO 4. Kat Meclis Salonu’nda 09:30–13:00 saatleri arasında “Tedarik Zinciri Yönetimi” konulu bir seminer düzenlenmektedir.

Bahse konu seminerde, Tedarik Zinciri Yönetimine Akademik Bakış, Dijital Tedarik Zinciri Yönetimi, Satın Alma Fonksiyonunun Şirketlerdeki Geleceği gibi konu başlıkları incelenecek olup Murat ALTUN, Prof. Dr. Murat ERDAL, Dr. Berk AYVAZ, Ece ÖZENÇ, Arif  YILDIRIM, Cem ÖZTÜRK konuşmacı olarak yer alacaktır.

Seminere katılmak isteyen üyelerimizin en geç 26 Nisan 2019 Cuma günü mesai saati bitimine kadar, ekteki formda istenilen bilgileri ozan.aricasoy@ito.org.tr e-posta adresine ileterek kayıt olmaları rica olunur.

Saygılarımla,

Ek 1: Seminer Kayıt Formu

Ek 2: Seminer Programı

3.SASAD –  SaSaD ALMANAK_2018-2019

Almanak adı verilen 2018-2019 Çalışma Planı ve Raporuna SASAD web sayfasından (aşağıda verilen linkten) ulaşabilirsiniz.

http://www.sasad.org.tr/uploaded/SASAD-Almanak-2018-2019.pdf

4.SASAD –  Yeni İstihdam Teşviği

Uygulamaya alınan “Yeni İstihdam Teşviği” ile ilgili TOBB tarafından hazırlanan bilgilendirme sunumu SASAD WEB Sayfasında  (http://www.sasad.org.tr/uploaded/Istihdam-Tesvikleri-Sunum.pdf) değerlendirmeniz ve faydalanmanız maksadı ile yayınlanmıştır.

5.TOBB – Türkiye Savunma Sanayi Meclis Toplantısı

09 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen Savunma Sanayi Meclis toplantısının raporunu ve toplantıda yapılan sunumu (SUNUM) ekte bulabilirsiniz.

 

 

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X