HUKD Duyuru 5 Mart 2018

Mart 11, 2018
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

1.ESBAŞ – “ESBAŞ Mükemmellik Zirvesi”, 9 Mart 2018 

ESBAŞ – Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. tarafından, ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonunda 9 Mart 2018 Cuma günü “ESBAŞ Mükemmellik Zirvesi” gerçekleştirilecektir. İkinci kez düzenlenecek olan bu etkinlikteki amaç, EFQM’i yönetim modeli olarak seçmiş ve ödül almış başarılı kuruluşlar ile şirketlerde kullanılan farklı uygulamaların katılımcılarla paylaşılmasını sağlamaktır. Zirveye ait programı ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Kayıt için; 8 Mart Perşembe günü saat 18:00’a kadar www.esbas.com.tr/zirvekayitformu  linkinden kaydınızı gerçekleştirmenizi rica ederiz. 

****

2.SaSaD – Kiev Fuarı 

SaSaD tarafından hazırlanan “Fuar Duyurusu” konulu yazı EK’te bilgilerinize sunulmaktadır. 

****

3.SEDEC Güvenlik ve Savunma Organizasyonu 

Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın (SSM) himayesinde, Savunma Sanayi İhracatçı Birliği (SSI) Desteği ile organize edilen SEDEC Savunma ve Güvenlik konularını kapsayan Fuar, Konferans, B2B organizasyonu bu yıl 3-5 Temmuz 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleşecektir.

SEDEC, Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri konularında Uluslararası ve Ulusal tüm oyuncuları bir araya getiren, fuar, konferans, ve ikili ş görüşmelerini barındıran bir organizasyondur. Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, Jandarma gibi ihtiyaç makamlarını, üreticiler ile direk bağlantıya geçiren, ana sanayi üreticilerinin KOBİ seviyesinde tedarik zinciri bağlantılarını en kısa sürede sağlayan etkin bir platformdur. Etkinlik, önceden planlanan ikili iş görüşmeleri kapsamında yabancı orijinal ekipman üreticilerini, 1. ve 2. seviye tedarikçileri Türk Savunma ve Güvenlik Sanayisinin KOBİ’leri ve ana sanayi firmaları ile buluşturma hedefindedir. Bu etkinlik kapsamında Türk savunma ve güvenlik sanayinin yetenekleri ve başarıları yabancı misafirlere tanıtılacak, ayrıca etkinliğin ilk gününde anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik ve savunma sanayinin tedarik zinciri konularında konferans gerçekleşecektir.

Konusu ve formatı itibari ile böyle bir etkinlik ülkemizde ilk kez düzenlenecek ve her iki yılda bir gerçekleştirilmeye devam edilecektir.

46 ülke temsilcileri Askeri Ateşeler ve Frontex, Airbus Defence, Boeing Defence, MBDA, Locheed Martin, BAE Systems, Leonardo, Sikorsky, Rolls-Royce, Tawazun, gibi sektörün öncü firmaları, ayrıca Milli Savunma Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara/Hava/Deniz Komutanlıkları, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, TAI, MKEK, Aselsan, Roketsan, Havelsan, FNSS gibi kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve satın almacılar resmi olarak davet edilmişlerdir.

Etkinlik hakkındaki detaylı bilgiyi www.sedecturkey.com adresinden edinebilirsiniz.

*****

4.Aircraft Interiors Expo 2018, Hamburg 

Aircraft Interiors Expo Fuarı 10-12 Nisan 2018 tarihler arasında Hamburg’ta gerçekleştirilecektir.

Etkinlik hakkındaki detaylı bilgiyi  More information about the AIX 2018 adresinden edinebilirsiniz. 

Ücretsiz giriş için  Register now linkinden kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X