HUKD Duyuru 9 Ocak 2018

Ocak 11, 2018
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

1.SaSaD – 2nd European Defence Procurement

20-22 Şubat 2018 tarihleri arasında Brüksel/Belçika’da yapılacak olan “2nd European Defence Procurement” etkinliğine ilişkin hazırlanan bilgi notu EK’te (ilgili kişi bilgisi dahil) bilgilerinize arz edilmiştir.

*****

2.UNESCO – L’Oréal Ulusal Genç Bilim Kadınlarına Destek Bursları İlanı 2018

L’Oréal,  UNESCO iş birliği ile sürdürdüğü “Bilim Kadınları İçin” burs programı ile 15 yıldır ulusal, 20 yıldır uluslararası düzeyde kadınların bilime olan katkısına, bilimdeki cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekmeyi ve rol modeller oluşturmayı hedeflemektedir.   “Bilim Kadınları İçin” programına gelecek vaat eden projelerinizle başvurabilir, 50.000 TL burs kazanabilirsiniz. Program için son başvuru tarihi 5 Şubat 2018 olup, detaylı bilgi için tıklayınız.

*****

3.SaSaD – IDEF 2019 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı

SaSaD tarafından hazırlanan “IDEF 2019 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı” konulu yazısı EK’te bilgilerinize sunulmuştur.

*****

4.Ankara Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Mali Destek Programları 

Ankara Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Mali Destek Programları’na ilişkin yazı EK’te, bilgilerinize sunulmuştur.

İRTİBAT BİLGİSİ:

Telefon : 0 (312) 310 03 00

E-Posta :bilgi@ankaraka.org.tr

*****

5.EBİLTEM – Ticari İşbirlikleri

İngiliz Firmanın Araç Aksesuarları ve Yedek Parçaları Üzerine Üretici Arayışı Otomotiv sektöründe 13 yılı aşkın tecrübeye sahip olan bir İngiliz firması, dünya çapında tedarikçilerle ve üreticilerle yüksek kaliteli araç aksesuarları üzerine distribütörlük anlaşması yapmak istemektedir. Alaşımlar, koltuklar, vites değiştirme donanımı, direksiyon simidi, dış stil vb. ürünler üzerine faaliyet gösteren firma, 25000 üyeden oluşan doğrudan bir dağıtım ağı geliştirmiştir. Söz konusu ürünlerin üretimi veya tedariki noktasında destek olacak firmalarla temasa geçmek istemektedir. HEMEN BAŞVUR

Distribütörlük Teklifi
Polonya’da kurulu bir şirket bünyesindeki avukat, finansçı, pazarlama uzmanı gibi kadrolar sebebiyle pek çok firmaya hizmet vermektedir. Şirket yabancı firmaların Polonya pazarında satış yapabilmesi için gerekli bağlantılara sahip olup Polonya pazarına girmek isteyen ve herhangi bir sektörde faaliyet gösteren girişimciler ve firmalar aramaktadır. HEMEN BAŞVUR

*****

6.IV. Ulusal Havacılık Teknolojisi ve Uygulamaları Kongresi (UHAT 2017) Bildiri Tam Metin Kitabı yayınlanmıştır.

UHAT 2017 Bildiri Tam Metin Kitabına ulaşmak için LİNKE tıklayınız.

*****

7.SaSaD – TSSK 5. Proje Pazarı Duyurusu

TSSK tarafından iletilen “TSSK 5. Proje Pazarı Duyurusu” konulu mail aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

“Sayın Şirket Yetkilisi,

2011 yılından itibaren her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen, ana yükleniciler ve Teknokentlerdeki Ar-Ge tabanlı Savunma Sanayi  KOBİ’lerinin bir araya geldiği ve işbirliği platformunu geliştirdikleri Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) Proje Pazarı Etkinliğinin 5.si, 30 Ocak 2018 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın himayelerinde ODTÜ, ODTÜ TEKNOKENT, Ankara Sanayi Odası ve SASAD işbirliği ile savunma sanayi ana yüklenicilerinin katılım ve destekleri ile düzenlenen Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi 5. Proje Pazarı etkinliğinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar, katılımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.”

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X