Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

HUKD Duyurusu 2 Mayıs 2018

Mayıs 3, 2018
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg
  1. HÜRRİYET GAZETESİ ” HAVACILIK TEKNOLOJİLERİ ” PROJESİ

Değerli üyelerimiz ; HÜRRİYET gazetesi ana gazete içerisinde Mayıs ayının 4.haftası tüm Türkiye geneli yayınlanmak üzere ” HAVACILIK TEKNOLOJİLERİ  ‘’ başlıklı  özel bir çalışma hazırlanıyor.

Dernek olarak ; bizlerde haber çalışmamızla katılım sağlayacağız.

Proje; renkli baskı ve tüm Türkiye geneli yayınlanacaktır.

Firmalar gerek ilan/ imaj çalışması, gerekse advertorial haber veya röportaj çalışmalarıyla katılım sağlayabilirler

Katılım sağlayacak tüm kurum ve kuruluşlara birim fiyatlar üzerinden % 15 indirim uygulanacaktır.

Konuyla ilgili tüm detayları Proje Sorumlusu Deniz Doğan ( 0542 518 48 28 / deniz@reelsektor.com.tr ) den ulaşabilirsiniz.

*****

2.İAOSB – Sanayi 4.0 Sempozyumu, Swissotel Büyük Efes/İzmir, 9 Mayıs 2018

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi tarafından düzenlenen Sanayi 4.0 Sempozyumu İzmir Swissotel Büyük Efes’te 9 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kayıt için tıklayınız.

Sempozyum; akademi, kamu ve özel sektör temsilcileri tarafından, Sanayi 4.0 kavramının farklı açılardan ele alınarak tartışılmasını ve kavramın farklı boyutları hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesini hedeflemektedir. Söz konusu boyutlar teknoloji ve finansal konuların yanı sıra; sosyal, kültürel ve insan faktörü gibi farklı alanlarla da ele alınacak; böylece Sanayi 4.0 kavramı tarafsız ve objektif bir tartışma platformunda tüm yönleri ile değerlendirilecektir.

*****

 

3.TOBB – Savunma Sanayi Meclis Toplantısı

TOBB Savunma Sanayi Meclis Toplantısı’na ilişkin bilgilendirme aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

“Değerli Savunma Sanayi Meclis Üyeleri,

Meclis Başkanımız Sayın Yılmaz KÜÇÜKSEYHAN’ın 36. Meclis toplantısı ile ilgili metni aşağıda sizlerle paylaşılmaktadır.

Değerli Meclis Üyeleri,

Meclisimizin 17 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak toplantısında esas gündem maddesi olarak “ Ana Yüklenicilerin Sorunları” konusunun görüşülmesi istenmiş , bu doğrultuda Müsteşar Yardımcımızla görüşme yapılmış ve onay alınmıştı. Verilen süre içerisinde sadece bir firmamız sorun bildirmiştir. Aslında sorun olmaması beni ve ilgilileri sevindirecektir.  Sanırım bilemediğim bir çekinceden dolayı sorunlar iletilmemiştir diye değerlendiriyorum. Bu toplantımızda sorun bildiren firmalarımızın ismi kesinlikle deşifre edilmeyecektir.

Meclisimizin diğer gündem konuları; 2017 yılı Sektör Performansı verileri SASAD tarafından açıklanacak, Müsteşarlığımız da değerlendirme yapacaktır. Şüphesiz Divan başkanlığı olarak bizler bilinen sorunları başlıkları ile Müsteşarlığımıza anlatacağız.

Toplantımız 17 Mayıs 2018 tarihinde TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 nolu toplantı salonlarında gerçekleştirilecek olup ,toplantı katılım teyidinizin en geç 11/05/2018 tarihine kadar mert.kuleoglu@tobb.org.tr  adresine bildirilmesini diler, katılım konusunda desteklerinizi arzu ederiz.

Saygılarımla,

Yılmaz KÜÇÜKSEYHAN

SASAD Genel Sekreter Yardımcısı

TOBB Savunma Sanayii Meclis Başkanı”

*****

4.SaSaD – NATO CNAD ve STO Faaliyetleri

SaSaD tarafından hazırlanan “NATO CNAD ve STO Faaliyetleri” konulu yazı EK’te bilgilerinize sunulmaktadır.

*****

5.SSM 2018 – 2022 Savunma Sanayi Sektörel Strateji Dokümanı

SASAD Genel Kurulu sırasında SSM Sektörel Strateji ve Yatırım Planlama Müdürü Hüseyin Kılıç Bey’in takdim ettiği “SSM 2018 – 2022 Savunma Sanayi Sektörel Strateji Dökümanı”na linkten ulaşabilirsiniz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X