e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

HUKD Duyurusu 2 Şubat 2018

Şubat 5, 2018
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

1.SaSaD  – Türk Savunma Sanayii Ömür Devri Yönetimi Platformu

SaSaD tarafından hazırlanan “Türk Savunma Sanayii Ömür Devri Yönetimi Platformu” konulu yazı EK’te bilgilerinize sunulmaktadır.

*****

2.SSI – Savunma ve Havacılık Sektöründeki Uluslararası Satın Alma İhaleleri

SSI tarafından iletilen email aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

“Sayın Üyemiz

Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) olarak, savunma ve havacılık sektöründe tüm ülkeler tarafından açılan satın alma ihalelerine ilişkin verileri toplayan Tender Impulse (www.tenderimpulse.com) firmasından, savunma ve havacılık sektöründeki uluslararası satın alma ihalelerine ilişkin bilgilerin, geçtiğimiz yılın devamı olarak 2018 yılında da tüm üyelerimize duyurulması koşulu ile hizmet alınacak olup, konuya ilişkin sirküler detayı için lütfen tıklayınız.”

*****

3. Meteor2018 – 2. Asteroit Madenciliği ve Meteor Bilimi Çalıştayı (15-16 Şubat 2018, İzmir/Ege Üniversitesi)

2. Asteroit Madenciliği ve 

Meteor Bilimi Çalıştayı 

(15-16 Şubat 2018, İzmir)

Değerli katılımcılarımız,

15-16 Şubat 2018 tarihleri arasında, İzmir’de, Ege Üniversitesi, Fen Fakültesi, Konferans Salonu’nda düzenleyeceğimiz çalıştayımızın tarihi yaklaşmaktadır. Sizlerle buluşmayı büyük bir sabırsızlıkla beklemekteyiz. Çalıştayımızda sayın Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK açılış konuşmasını yapacak, NASA-JSC’dan Michael E. ZOLENSKY ve bir çok konuşmacımız olacak ve Habertürk’ten Sn. Fatih ALTAYLI da aramızda olacaktır. Aynı zamanda basından da büyük bir ilgi beklemekteyiz. Çalıştayımızı, üniversitenizde, çevrenizde ve sosyal medyanızda (twitter, facebook, whatsapp..) ne kadar çok kişiye duyurabilirseniz, bu konulara ilgi duyan ve bu çalışma yapmakta olan birçok kişiye ulaşabilmemizi sağlamış olacaksınız. 15-16 Şubat’ta sizlerle buluşmak dileğiyle.

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Çalıştayımıza katılım için gerekli olan “Kayıt Ücretleri”nin yatırılması için son tarihin “10 Şubat 2018” olduğunu hatırlatırız.

Ayrıntılı bilgi:

www.turk-met.com/workshop

https://twitter.com/Asteroid2018

http://www.turk-met.com/tumcag

Teşekkürler.

Doç. Dr. Ozan ÜNSALAN

Adres:

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi

Fizik Bölümü

Atom ve Molekül Fiziği Anabilim Dalı

35100, Bornova-İzmir

Web sayfası:

www.ozanunsalan.com

www.turk-met.com

www.turcmos.com

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X