e-bülten

e-bülten üyeliği

 

Loading

2017 Kompozit Sanayicileri Derneği | Tüm hakları saklıdır

HUKD Duyurusu 26 Aralık 2017

Aralık 26, 2017
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği’nin (HUKD) 26 Aralık 2017 tarihli duyurusu aşağıda yer almaktadır:

1.UHUK 2018, VII. Ulusal Havacılık ve Uzay Konferansı

Havacılık ve Uzay ile ara kesiti olan bilim dallarında çalışan araştırmacıları, sivil ve askeri havacılık sektöründe hizmet veren ilgilileri bir araya getirebilmek amacıyla “UHUK 2018, VII. Ulusal Havacılık ve Uzay Konferansı” Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi ev sahipliğinde, İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi ve ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü işbirliği ile 12-14 Eylül 2018 tarihlerinde Samsun’da gerçekleştirilecektir.

Düzenleme Kurulu: Prof.Dr. Aydın Mısırlıoğlu  – Ondokuz Mayıs Üniversitesi; Prof.Dr. İsmail H. Tuncer – Ortadoğu Teknik Üniversitesi; Prof.Dr. Adil Yükselen – İstanbul Teknik Üniversitesi; Prof.Dr. Ülgen Gülçat – İstanbul Teknik Üniversitesi

http://www.uhuk.org.tr

Not: Konferans posteri ekte sunulmuştur.

2.SSİ – AIRCRAFT INTERIORS EXPO 2018

10 – 12 Nisan 2018 tarihleri arasında Hamburg – ALMANYA’da gerçekleştirilecek AIRCRAFT INTERIORS EXPO 2018 Fuarı’na havacılık sanayi ve teknolojileri, kabin teknolojileri ve kabin idare sistemleri, kabin içi temizlik sistemleri, kokpit iç dizaynı ve kapı sistemleri, kabin iç dizaynı sistemleri, kabin aydınlatma sistemleri, kabin içi tekstil ürünleri, pencere güneşlik sistemleri, hostes üniformaları sektörlerinde Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirilmesi çalışmalarına Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından prensip olarak yeniden başlanmıştır. Konu İle İlgili Sirküler Detayı İçin Lütfen Tıklayınız.