II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu

Eylül 23, 2018
Görsel-Template-7-1200x675.jpg

Ticaret Bakanlığından alınan yazıda; II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumunun 10-11 Ekim 2018 tarihlerinde Bakanlıkları ve Afrika Birliği koordinasyonunda ve DEİK organizasyonunda İstanbul’da düzenleneceği, forum kapsamında Afrika kıtasının ticari ve ekonomik gündemine ilişkin paneller, Afrika ülkelerinin temsilcilerince Türk işadamlarına yönelik sunumlar ve eşzamanlı olarak firmalar arası ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği, foruma 54 Afrika ülkesinden Ticaret Bakanları ile kıtada faal 8 Bölgesel Ekonomik Topluluğun Genel Sekreterlerin davet edildiği belirtilmektedir.

Bu kapsamda söz konusu organizasyonun hazırlıklarına katkı sağlamak üzere;

-Görev alanlarınızla ilgili Afrika ülkeleriyle yapılan varsa çalışmalar, gündeme getirilmesinde faydalı görülen hususların bildirilmesi,

-Foruma üyelerinizden/kurumunuzdan katılım sağlamak isteyen katılımcıların iletişim bilgilerinin bildirilmesi,

-Firmalar arası ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirilecek olması nedeniyle üyelerinize konuya ilişkin duyuru yapılması gerekmektedir.

II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumuna ilişkin dönüşlerinizi en geç 18 Eylül 2018 tarihi mesai bitimine kadar bildirmeniz hususunda gereğini rica ederim.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X