e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

İleri Malzemeler ve Nanoteknoloji Semineri

Haziran 20, 2018
Görsel-Template-9-1200x675.jpg

Sabancı Üniversitesi Sanayi İşbirlikleri ve Teknoloji Lisanslama Ofisi (İLO), 28 Haziran 2018 tarihinde Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde (SUNUM) “Connect4Tech Meetups!” etkinlikleri kapsamında “İleri Malzemeler ve Nanoteknoloji konulu Seminer ve İkili İş Görüşmeleri” etkinliğini düzenleyecektir. Etkinliğin amacı, katılımcılara Sabancı Üniversitesi’nin teknolojileri özelinde fakülte üyesi, araştırmacılar ve sanayi iş birliği uzmanları ile birebir görüşme fırsatı tanımak, Ar-Ge çıktılarının ürün ve hizmetlere entegrasyonu ve teknoloji olgunlaştırma süreçleri, Patent verileri ile teknoloji takibinin püf noktaları ve yenilenen TEYDEB destekleri hakkında bilgilendirme yapmaktır.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup programın öğleden önceki kısmına katılım, herkese açık ancak öğleden sonra gerçekleştirilecek İkili Görüşmeler sadece Sabancı Üniversitesi Araştırmacıları ve Sanayi Firmalarının katılımına açıktır. İkili İş Görüşmeleri (B2B) randevuları, 25 – 28 Haziran 2018 tarihleri arasında online sistem üzerinden belirlenecektir. Görüşme yapmak isteyen katılımcıların diğer katılımcıların profillerini inceleyerek görüşmek istedikleri kişilerden randevu talebinde bulunmaları gerekmektedir. Kabul edilen talepler, otomatik olarak takvimlendirilecektir. Sistemdeki profillerin, diğer katılımcıların ilgisini çekecek şekilde güçlü ve yalın olarak hazırlanması, potansiyel işbirliklerine dair beklentiler ve sunulan fırsatlar ile tercihlere dair bilgiler içermesi tavsiye edilmektedir.

Katılım bildirimleri için son tarih: 25.06.2018

Duyuru: https://connect4tech.b2match.io/

Online katılım bildirim formu: https://goo.gl/forms/XnKeyHgsCCHJaH853

İkili Görüşmelere katılım için Profil hazırlama formu: https://connect4tech.b2match.io/registration/attendance/2018-06-28

İletişim ve daha fazla bilgi için: 

Can Kartoğlu

Tel: (216) 483 97 13

e-posta: ckartoglu@sabanciuniv.edu

Caner Pırnal

Tel: (216) 483 96 48

e-posta: canerpirnal@sabanciuniv.edu

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X