e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

İş Değerleme, Ücret ve Prim Sistemi

Mart 21, 2021
Sunu1-6-1200x675.jpg

İstanbul Sanayi Odası Akademisi (İSO Akademi) tarafından 31 Mart 2021 tarihinde düzenlenen “İş Değerleme, Ücret ve Prim Sistemi Kurma Online Eğitimi (31 Mart 2021)” hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Eğitimimizde iş analizlerinin ve iş değerlemelerinin yapılarak yetkinlik bazlı kurumsal kaynakları doğru ve etkin kullanan bir ücret politikası oluşturmak, organizasyonlar arası ve organizasyon içi üretkenlik, verimlilik ve performans destekli bir ücret yönetim sistemi kurulması ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Eğitim İçeriği

1. İş analizlerinin yapılması ve ölçümler
2. İş değerleme
3. İş değerleme yöntemleri
4. İş analizleri ve değerleme matrisleri oluşturmak
5. Ücret yönetimi
6. Ücret politikalarının belirlenmesi
7. Ücret sisteminin kurulması
 

Eğitime katılım ücretsizdir.   

Program detaylarına ulaşmak için lütfen tıklayınız.


Eğitmenimizle tanışın

Nevzat Şakım, 1985 İTÜ Makine Mühendisi eğitiminden sonra, Aachen TH Almanya’da (1985-1988) akademik çalışmalar yapmıştır. KAIZEN Institute Almanya’da İnsan Kaynakları, Organizasyonel Gelişim ve Endüstriyel İlişkiler programını tamamlamıştır. Siemens, Organik Kimya, Günsan, Taşar Grup şirketleri ve Netlog Grup şirketlerinde, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim, Kalite Yönetimi, Kurumsal Kimlik ve Kurumsallaşma konularında Üst Düzey Yönetici görevlerini üstlenmiştir. İnsan Kaynakları, Değişim Yönetimi, Kurumsal Kimlik ve Kurumsallaşma, Hedeflerle Yönetim, Stratejik Yönetim, Personel Seçme ve Yerleştirme, Mülakat Teknikleri, Ücret Yönetimi, İletişim Becerileri ve Çatışma Yönetimi, Eğiticinin Eğitimi, Kalite Yönetimi ( ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22001, ISO 27001, ISO 50001) Süreç Yönetimi ve Yeniden Yapılanma, Aile Anayasası Kurma ve Yönetme, Operasyonel Risk Yönetimi, Kurumsal Check Up Uygulama, Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü konularında eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır.

Kayıt Ol!

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X