İTO Silverline Tedarikçi Günü

Ocak 15, 2019
Görsel-Template-8-1200x675.jpg

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Türk Yan Sanayi Borsası, yan sanayici KOBİ’lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmaktadır.

Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan “Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla birebir buluşturarak firmalar arasında güçlü bağlar kurulması ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, Arçelik, Alarko-Carrier, Demir Döküm, MTU, Schneider Electric,  Hitachi, Harman, Festo, Autoliv, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon,  Ford Otomotiv, BMC, Anadolu Motor ve Eagle-Burgmann gibi dünyanın önde gelen yerli ve yabancı küresel firmaları Tedarikçi Günleri için Odamıza gelmiştir.

Bununla birlikte, Odamızın geçmiş yıllarda ilgili taraflarla oluşturduğu somut işbirlikleri doğrultusunda; 26 Şubat 2019 tarihinde “Silverline Tedarikçi Günü” gerçekleştirilecektir. Söz konusu firmaların satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde linkte yer alan başvuru formunu doldurup en geç 25 Ocak 2019 tarihine kadar elif.cakir@ito.org.tr adresine iletmeniz rica olunur.

www.ito.org.tr/Toplumail/BASVURUFORMU2019.doc

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X