e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

İTO Tedarikçi Günü Hakkında

Nisan 22, 2019
Görsel-Template-8-1200x675.jpg

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Yan Sanayi Borsası, yan sanayici KOBİ’lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmaktadır.  Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan “Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla birebir buluşturarak firmalar arasında güçlü bağlar kurulması ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, Arçelik, Alarko-Carrier, Demir Döküm, MTU, Schneider Electric,  Hitachi, Harman, Festo, Autoliv, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon,  Ford Otomotiv, BMC, Anadolu Motor ve Eagle-Burgmann gibi dünyanın önde gelen yerli ve yabancı küresel firmaları Tedarikçi Günleri için Odamıza gelmiştir.

Bununla birlikte, Odamızın geçmiş yıllarda ilgili taraflarla oluşturduğu somut işbirlikleri doğrultusunda; 23 Mayıs 2019 tarihinde “Ellamp Otomotiv Tedarikçi Günü” gerçekleştirilecektir. Merkezi İtalya’da bulunan, 1987 yılında kurulan Ellamp, karayolu ve demiryolu ile kamu ve özel taşımacılık için iç sistemler ve bileşenler tasarlayıp üretmektedir. Dünyadaki beş fabrikası ile (İtalya, İspanya, Meksika, Türkiye ve Çin) müşterilerine, ilk tasarım çalışmasından başlayarak bitmiş ürünün teslimine kadar hizmet vermektedir.

Söz konusu firmaların satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde linkte yer alan talep konularını incelemeniz ve başvuru formunu doldurup en geç 30 Nisan 2019 tarihine kadar elif.cakir@ito.org.tr adresine iletmeniz rica olunur.

http://www.ito.org.tr/Toplumail/Duyuru_Basvuru_Form.pdf

ISTANBUL TICARET ODASI

tel: 02124556233

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X