Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Redesigning The Good Life SB’19 İstanbul

Nisan 2, 2019
Gorsel-Template-23-1200x675.jpg

Global Sürdürülebilir Markalar ağının İstanbul buluşması olan SB’19 Istanbul konferansı, ‘Redesigning The Good Life- İyi Yaşamı Yeniden Tasarlamak’ temasıyla 3-4 Nisan’da Fairmont Quasar’da gerçekleştirilecek. Günümüzde pek çok marka, iyi yaşam için yeni taahhütler vermeye başladı. Markaların bu değişen manzarada rekabetçi kalmak için, yeni nesil tüketicilerle birlikte gelişmesi ve evrim geçirmesi gerekiyor. Bu nedenle markaların tüketicinin iyi yaşamı için kalıplardan çıkarak, daha inovatif perspektifler ile gelecek yolculuklarını tasarlamaları gerekiyor. Global “Good Life İnisiyatifi”, iyi yaşamı yeniden tasarlamak için çözümler, ürünler, hizmetler sunan lider markaların platformu olarak, bu yılki İstanbul buluşmasında, oyunun kurallarını değiştiren fikirleri ve markaları bir araya getirecek.

Plastiklerin Kimyasal Geri Dönüşümü Önemli Gündem Maddesi

PAGEV olarak; sürdürülebilirlik, geri dönüşüm ve döngüsel ekonomi gibi önemli konulara verdiğimiz önem kapsamında değerli gördüğümüz bu etkinlikte Başkanımız Sn. Yavuz EROĞLU’da konuşmacı olarak yer alacaktır. Önemli bir gündem maddesi olan Plastiklerin Kimyasal Geridönüşümü hakkındaki son gelişmeler de yine bu etkinlik çerçevesinde paylaşılacaktır.

Vakfımız PAGEV’in destekleyen kuruluşlar arasında yer aldığı SB’19 Istanbul konferansı, dünyanın en büyük küresel markalarının yanı sıra yerel markalar, çok sayıda çözüm sağlayıcı, tedarikçi, iletişim ajansları, araştırmacılar, sosyal girişimciler, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları, yatırımcı ve diğer paydaşların bir araya geldiği bir platform olacak.

Bu yıl önemli yeniliklere sahne olacak SB’19 Istanbul konferansında, katılımcıların yenilikçi dönüşüm araçlarını keşfetme, çapraz-inovasyon yöntemlerine katılma, örnek olaylarla ilgili geribildirimleri paylaşma ve değişim yaratan liderler ile etkileşime geçme fırsatına sahip olacağı interaktif Hublar (Deep-Dive Hubs) düzenlenecek.

Konferansın ana sponsorluğunu BASF üstlenirken; premier sponsorlukta Fairy, Ülker ve Lenzing, major sponsorlarda Loreal, Metro, Nestle, supporting sponsorlarda da Signify, Pınar, Schneider Electric yer alıyor.

Ayrıca geçen yıl olduğu gibi Nielsen tarafından, SB Istanbul için Türkiye’nin iyi yaşam markalarının seçildiği “Good Life Brand 2019” 19 kategoride açıklanacak.

SB’19 Istanbul konferansı hakkında ayrıntılı bilgi için linke tıklayınız.

Konferansa kayıt formu linkte olup, PAGEV Üyesi firmalarımıza indirim uygulanmaktadır. Bilgi için pagev@pagev.org.tr adresine başvurabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Ertan Güneş
Genel Sekreter

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X