Nükleer Santraller III. Fuarı ve VII. Zirvesi

Şubat 11, 2020
Görsel-Template-8-1200x675.jpg

Türkiye-CERN Sanayi İrtibat Temsilcisi Hakan Kızıltoprak’tan Odamıza ulaşan yazıda; nükleer sanayideki iş fırsatlarının konuşulduğu Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük nükleer sanayi platformu olan, Nükleer Santraller III. Fuarı ve VII. Zirvesi’nin (NPPES) Nükleer Mühendisler Derneği ve Ankara Sanayi Odası öncülüğünde, T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı desteği ile 4-5 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da, Pullman İstanbul Airport Hotel & Kongre Merkezi’nde düzenleneceği ifade edilmektedir.

Hem konferans hem de fuar bünyesinde yapılacak ikili görüşme programı ile Akkuyu NPP, Mısır (El Dabaa NPP), Bangladeş (Roopur NPP), Finlandiya (Hanhikivi NPP) ve Macaristan’daki (Parks NPP) nükleer enerji santralleri hakkında güncel bilgiler ve Türk sanayisi için fırsatların konuşulacağı söz konusu zirvede,  Almanya, Güney Kore, İspanya ve Fransa’da enerji santrallerine çalışan birçok makine üreticisi Türk firmasının fuar sırasında bir araya geleceği belirtilmektedir.

Fuar bünyesinde standlı katılım ve/veya ikili görüşme programlarına katılım ile ilgili sorularınız için aşağıda iletişim bilgileri yer alan Organizasyon Komitesi Üyesi Koray Tuncer ile iletişime geçilebilirsiniz.

Saygılarımızla,

İstanbul Ticaret Odası

Başvuru için:

Koray Tuncer  – Organizasyon Komitesi Üyesi
koray@nuclearpowerplantsexpo.com

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X