e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Plastik Sanayi Otomotiv Devleri ile Buluşuyor

Nisan 2, 2019
Görsel-Template-1200x675.jpg
Ekonomi Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nin himayelerinde, 12-14 Kasım 2019 tarihlerinde Bursa’da otomotiv sektörünün ilk uluslararası ikili iş görüşmeleri organizasyonu olan Bursa Otomotiv Buluşmaları ikinci kez gerçekleştirilecektir.
Fransız Advanced Business Events (ABE) ve Karibu organizasyonu ve PAGDER işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Bursa Otomotiv Buluşmaları’nda; otomotiv endüstrisi ile plastik, taşıt yan sanayi, kauçuk, kimya, tekstil, elektrik-elektronik, makine vb. birçok tedarik sektöründen yerli ve yabancı oyuncular bir araya gelecektir.
Bir önceki sürümünde, uluslararası düzeyde ikili iş görüşmelerine odaklanan program kapsamında 28 ülkeden, 260 dolayında yerli ve yabancı OEM, Tier 1 ve Tier 2 firma yetkilileri organizasyona iştirak etmiş olup, 5.500 ikili iş görüşmesi organize edilmiştir.
İkili iş görüşmelerine kayıt için PAGDER’den Ali Osman ERDEN ile aliosman.erden@pagder.org e-posta adresinden veya 444 20 85 no.lu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X