Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

PULTECH FRP KOBİ KATEGOR. BİRİNCİ OLDU

Kasım 15, 2019
Sunu1-3-1200x675.jpg
Derneğimizin üyesi PULTECH FRP’ye KOBİ kategorisinde birincilik ödülü verildi.
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye’nin rekabet gücünün artırılmasına yönelik işletmelerdeki verimlilik çalışmalarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla düzenlenen 2019 Verimlilik Ödülleri’nin kazananları belli oldu.
İşletmelerde verimlilik artışını desteklemeyi, verimlilik bilincinin ve iyi uygulama örneklerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı amaçlayan 2019 Verimlilik Proje Ödülleri, Ankara KOSGEB İdaresi Başkanlığında düzenlenen törenle sahiplerine dağıtıldı.
Türkiye’nin en büyük ve en inovatif şirketlerinin geliştirdiği 181 farklı projenin bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildiği proje yarışmasında kompozit sektörünün yenilikçi ve öncü firmalarından Derneğimizin üyesi PULTECH FRP, “CTP Boru İsleme Makinesi Projesi” isimli projeyle “KOBİ Kategorisi”nde birinciliğe layık görüldü.
Törende birincilik ödülü Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan BÜYÜKDERE tarafından şirketin Kurucu Başkanı Ramazan ÇAKIN ve Genel Müdür Aslı Melike ÜNLE’ye takdim edildi.
Düzenlenen ödül törenindeki konuşmasında verimlilik konusunun, herkesin ömür boyu yerine getirmesi gereken toplumsal bir sorumluluk olduğuna dikkat çeken Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, işletmelerin verimlilik konusundaki gelişiminin ülkenin rekabet gücüne güç katacağını belirtti. Verimlilik Ödüllerine bu yıl yapılan başvurulardan 181’inin değerlendirmeye alındığını belirten Büyükdede, ülkeler arasındaki gelişmişlik farkının en önemli nedenlerinden birinin verimlilik konusundaki bilinç düzeyi olduğunu dile getirerek, rekabetçi işletmelerin çokluğunun ülkelerin güçlenmesine katkı sağladığını kaydetti.
Üyemiz  PULTECH FRP’yi kutluyor, basarılarının devamını diliyoruz.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X