e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Rus Heyeti ile B2B Görüşmeler Hakkında

Ekim 14, 2019
Görsel-Template-19-1200x675.jpg

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren İTO Yan Sanayi Borsası Birimi, KOBİ’lerimizi dış pazarlara açmaya yönelik faaliyetleri çerçevesinde, 5 Kasım 2019 tarihinde, Türk ve Rus işadamlarının Odamızda bir araya gelerek yeni iş fırsatlarını değerlendirebilecekleri İkili Görüşmeleri organize edecektir.

Son yıllarda hızlı bir şekilde büyüyen Rusya pazarı, Türk iş insanları için cazip işbirliği imkanları sunmaktadır. Rusya Udmurtiya bölgesi iş insanları heyetinde yer alan firmaların sektörleri; oto kimya ve bakım ürünleri, tarım ve gıda sanayi için deterjan, profesyonel temizlik malzemeleri, havalandırma pencere valfleri, civata üretimine yönelik torna tezgahı üretimi, endüstriyel tesis tasarımı, petrol endüstrisi için ekipman ve özel aletler vb. çok sayıda alanı kapsamaktadır.

Söz konusu ikili görüşme organizasyonuna iştirak edecek Rus firmalar ve talepleri ekte yer almakta olup, anılan etkinliğe katılmak istemeniz halinde linkte yer alan başvuru formunu doldurup en geç 23 Ekim 2019 tarihine kadar elif.cakir@ito.org.tr / yansanayi@ito.org.tr e-posta adreslerine iletmeniz hususu önemle rica olunur.

http://www.ito.org.tr/Toplumail/Basvuru_Form_Duyuru.docx

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X