e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Savunma ve Havacılıkta Endüst. İşbirliği Günleri

Mart 11, 2018
Gorsel-Template-1-1200x675.jpg

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) himayelerinde, Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Derneği (OSSA) tarafından gerçekleştirilen Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA) uluslararası etkinliğin 4.sü; 23-25 Ekim 2018 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Tüm Avrupa’da Havacılık alanında başarılı B2B organizasyonları yapan BCI Aerospace’in organizasyon desteği verdiği ve BCI Aerospace etkinliklerinin Türkiye ayağı olan ICDDA organizasyonu yurt dışından getirdiği Satın Almacılar ve gerçekleşen başarılı ve etkin ikili iş görüşmeleri ile” SSM tarafından 2014 ve 2016 yıllarında özel ödüle layık görülmüştür.

Bu etkinlik, katılımcılara savunma ve havacılık sektörlerindeki dev firmalar ile yüz yüze görüşme imkânı sağlamakta; yeni iş ilişkileri geliştirmelerine olanak tanımaktadır. Sektör firmaları açısından hem yerel hem de uluslararası piyasada görünürlüklerini arttırmak, iş birliği fırsatları yakalamak ve vizyon geliştirmek açısından önemli bir teknoloji platformu niteliğindedir.

Etkinliğin ilk gününde, sektörle ilgili yeniliklerin konuşulacağı, sektörün karşılaştığı problemlerin ve olası çözümlerin tartışılacağı konferanslar düzenlenmektedir. İkinci ve üçüncü gün, stantlı katılımcılar için; ikili iş görüşmeleri organize edilmektedir.

Üçüncüsü Ekim 2016 yılında gerçekleşen etkinliğe; 33 ülkeden, 200 firmanın üzerinde katılım ile, 5400 kayıtlı ikili iş görüşmesi yapılmıştır. Yurtdışından AIRBUS DEFENCE AND SPACE, BOEING, DASSAULT SYSTEMS, EADS, LEONARDO GROUP, LOCKHEED MARTIN, MBDA, NAVANTIA, ROLLS ROYCE, SIKORSKY, THALES gibi birçok önemli firmanın katılımının yanı sıra; yurt içinden ASELSAN, HAVELSAN, FNNS, ISTANBUL TERSANESİ, MKEK, OTOKAR, ROKETSAN, TAI, TEI gibi ana sanayi firmalarımız, Kuvvet Komutanlıklarımız, İlgili Bakanlık Temsilcilerimiz, Yabancı Askeri Ataşeler ve Komutanlar ile pek çok sanayi firmamız ve mensubu etkinliğe katılmıştır.

 

Detaylar için:

http://icdda.com.tr/

ece.umay@ostim.com.tr

Söz konusu etkinliğe katılım sağlayacak üyelerimizden bizi bilgilendirmelerini rica ederiz.

No attachments were found.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X