e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Schaeffler Tedarikçi Günü Hk.

Kasım 7, 2018
Görsel-Template-19-1200x675.jpg

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası (İTO) bünyesinde faaliyet gösteren Türk Yan Sanayi Borsası, yan sanayici KOBİ’lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmaktadır.

Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan “Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla birebir buluşturarak firmalar arasında güçlü bağlar kurulması ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, Arçelik, Alarko-Carrier, Demir Döküm, MTU, Schneider Electric,  Hitachi, Harman, Festo, Autoliv, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon,  Ford Otomotiv, BMC, Anadolu Motor ve Eagle-Burgmann gibi dünyanın önde gelen yerli ve yabancı küresel firmaları Tedarikçi Günleri için İTO’na gelmiştir.

Söz konusu faaliyetlerin bir devamı olarak, İTO ve ‘Schaeffler’ firması işbirliği ile 4-5 Şubat 2019 tarihlerinde  Schaeffler Tedarikçi Günü” etkinliği düzenlenecektir.

Otomotiv endüstrisinde küresel çapta lider bir tedarikçi konumunda olan Schaeffler Grubu; motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli bileşenleri ve sistemleri ile birlikte birçok endüstriyel uygulamada kullanılan rulmanlı ve kaymalı yatak çözümleri ile “Yarın için Hareketlilik” konseptine belirleyici bir katkı yapmaktadır. Şirket 2017 yılında yaklaşık 14,0 milyar Euro’luk satış gerçekleştirmiştir. Dünya çapında 92.000’den fazla çalışanı ile, Schaeffler, Avrupa’nın aile mülkiyetinde olan en büyük teknoloji şirketlerinden biridir. 50 ülkedeki yaklaşık 170 noktada üretim yerleri, araştırma ve geliştirme tesisleri ve satış şirketleri ile dünya çapında bir ağa sahiptir.

Söz konusu organizasyon, firmanızın küresel ticarette daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Schaeffler  firması satın alma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde aşağıdaki linkte yer alan talepleri incelemeniz ve  başvuru formunu doldurup en geç 30 Kasım 2018 tarihine kadar serap.alp@ito.org.tr veya yansanayi @ito.org.tr e-posta adresine iletmeniz hususu önemle rica olunur.

http://www.ito.org.tr/Toplumail/Scaeffler_Yan_Sanayi.pdf

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X