Select USA Yatırım Zirvesi Toplantısı

Nisan 11, 2019
Görsel-Template-4-1200x675.jpg

Dünyanın en çok yabancı yatırım çeken ülkesi olan  Amerika Birleşik Devletleri’nin sunduğu fırsatların sergilendiği SelectUSA Yatırım Zirvesi tanıtım toplantısı 16 Nisan Salı Günü saat 10:00 ‘da Kocaeli Sanayi Odası Merkez ofis de gerçekleşecektir.

ABD Ticaret Ataşeliği koordinasyonunda Türkçe olarak gerçekleşecek toplantıda, ABD Ticaret Konsolosu Sn. John Coronado’ nun yanı sıra vize bölümü yetkilileri de katılım sağlayarak yapılan çalışmalar, iş bilirliği fırsatları, Select USA ve 10-12 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan SelectUSA Yatırım Zirvesi hakkında bilgi verilecektir.

SelectUSA Yatırım Zirvesi, üst düzey iş dünyası ve hükümet liderlerinin, Amerika’daki güncel yatırım fırsatları hakkında görüşlerini sundukları zirvede, kaynaklar ve teşvikler hakkında yatırımcılar bilgi edinebilecek. Önceden programlanan birebir görüşmeler, yatırımcılara ilgili oldukları eyaletler hakkında araştırma yapıp, yatırım projelerini eyalet kalkınma ajansı yetkilileriyle paylaşma ve daha fazla bilgi edinme imkânı sunacak.

Seminere katılım ücretsiz olup, http://uye.kosano.org.tr/egitimbasvuru.asp?PID=363 bölümünden kayıt yapılması gerekmektedir.

Duyuru: https://kosano.org.tr/amerikan-ticaret-ateseligi-select-usa-yatirim-zirvesi-toplantisi-16-nisan-sali-2019/

2019 SelectUSA Yatırım Zirvesi kapsamında;

  • A.B.D.’de yatırım yapmanın hukuksal, mali, lojistik ve iş geliştirme boyutlarıyla ilgili panel ve seminerlere katılabilirsiniz.
  • Yüzlerce ekonomik kalkınma ajansı ile tek bir çatı altında buluşup, yatırımınız için lokasyon seçimi konusunda yardım ve sundukları teşvikler konusunda bilgi alabilirsiniz.
  • Şirket kurma, yatırımcı vizesi alma, işe alim, lojistik ve muhsasebe gibi konularda hizmet alabileceginiz danısmanlar ve hizmet sağlayıcılarla bir araya gelebilirsiniz.
  • En yeni politika ve iş dünyası eğilimlerini görüşebileceğiniz üst düzey yöneticiler ve hükümet yetkilileriyle bir araya gelme imkânı bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için:

Seda Aydın

Tel: (262) 315 80 58

e-posta: seda@kosano.org.tr

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X