Standardizasyon Zirvesi – 17 Ekim 2018

Ekim 10, 2018
Gorsel-Template1-1200x675.jpg

Standardizasyon hakkında çalışmalarda bulunmak amacıyla 2017 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında önemli bir işbirliği gerçekleştirilmiş, standardizasyon faaliyetlerine etkin katılımın sağlanması için bir protokol imzalanarak çalışmalara başlanmıştır.

Bu protokol kapsamında Dünya Standartlar Günü etkinlikleri çerçevesinde TOBB ve TSE işbirliğinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa VARANK ile TSE Başkanı Sayın Adem ŞAHİN’in katılımları ve TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde 17 Ekim 2018 Çarşamba Günü TOBB Sosyal Tesisler Toplantı Salonunda “Uluslararası Standartlara Yön Ver” temasıyla Standardizasyon Zirvesi gerçekleştirilecektir.

TOBB Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile TSE Başkanı Sayın Adem ŞAHİN’in daveti ile zirve programını ekte bulabilirsiniz.

Bu kapsamda söz konusu zirveye katılımınızı ve toplantıya ilişkin katılım teyitlerinizi 15/10/2018 tarihine kadar TOBB’nden Sn. Eda Güneysu’nun (eda.guneysu@tobb.org.tr) adresine iletmenizden memnuniyet duyulacaktır.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X