e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Strateji Online Eğitimi (12 Şubat 2021)

Şubat 11, 2021
Sunu1-6-1200x675.jpg

İstanbul Sanayi Odası Akademisi (İSO Akademi) tarafından 12 Şubat 2021 tarihinde düzenlenen “Strateji Online Eğitimi” hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Strateji Online Eğitimi

12 Şubat 2021, Cuma

Eğitimimizde strateji ile ilgili kavramlar, büyüme stratejisi, pazara giriş stratejisi, rekabetçi strateji, uluslararası büyüme stratejisi hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Eğitim İçeriği

1. Büyüme Stratejisi: Şirketlerin büyüme stratejilerini oluştururken dikkat etmesi gereken faktörler, büyüme aksiyonları arasında önceliklendirmenin nasıl olması gerektiği ve büyüme aksiyonları uygulanılırken dikkat edilmesi gereken alanlar.

2. Pazara Giriş Stratejisi: Yeni pazar stratejileri ve yeni yapıların kurulması. (Pazarlama, satış, operasyon, insan kaynakları vb.)

3. Rekabetçi Strateji: Ürün ve hizmetler için doğru rekabet tanımının nasıl yapılması gerektiği ve tespit edilen rekabet içerisinde başarıya nasıl ulaşılabileceği.

4. Yenilik Stratejisi: Şirketlerin hem şirket-içi hem de ekosistemlerinde inovasyonu en iyi şekilde yönetebilmek ve destekleyebilmek.

5. Uluslararası Büyüme Stratejisi: Uluslararası piyasalarda büyüyebilmek için temel koşullar ve büyümeyi sağlayabilmek için yapılandırma.

Zoom altyapısı kullanılarak gerçekleşecek eğitimde, eğitim sabahı katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir.

Eğitime katılım ücretsizdir.

Kayıt için tıklayınız.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X