e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Türk-Kanada İş Forumu 11 Ekim 2017

Eylül 28, 2017
Gorsel-Template1-1200x675.jpg

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nce (TOBB) maden-mineral, inşaat, iletişim teknolojileri, sivil havacılık, yenilenebilir enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Kanadalı firmaların katılımıyla, 11 Ekim 2017 tarihinde TOBB İkiz Kuleler Binasında “Türkiye-Kanada İş Forumu” gerçekleştirilecektir.

Türkiye ve Kanada’daki iş imkânları konusunda sunumların yer alacağı İş Forumu kapsamında düzenlenecek olan öğle yemeğinde Türkiye’de yatırım yapmak isteyen ve/veya ortaklık kurmak isteyen Kanada’lı  firmalarlar ve Türk firmalar arasında iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Programa katılacak firmaların söz konusu Forum’a katılım için kanada.tobb.org.tr   adresinde yer alan katılım formunu eksiksiz doldurarak ve mert.kuleoglu@tobb.org.tr adresine de mail yoluyla bilgi vererek en geç  9 Ekim 2017 tarihine kadar iletmesi  gerekmektedir.

Forum ile ilgili taslak program ve Kanadalı firma listesine TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr)  “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkânları/Yurt İçi Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X