e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

TÜYAP Eskişehir Endüstri Fuarı

Mayıs 9, 2019
Görsel-Template-3-1200x675.jpg

TÜYAP Eskişehir olarak, bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz  ‘’ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ 2020   Fuarı’nın çalışmalarına başlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları beraberinde, Eskişehir Ticaret Odası işbirliği Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve KOSGEB desteği ile hazırlanan bahsi geçen ESKİŞEHİR ENDÜSTRİ 19-22 Mart 2020 tarihlerinde Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Tüyap Eskişehir Endüstri Fuarı Ana Firmalarla Arge üreten firmaları, alt yüklenicileri, yan sanayi firmalarını ve yurt dışından gelen alım heyetlerini aynı organizasyonda buluşturacaktır.

Makine, Havacılık, İnavasyon, Yazılım ve Endüstriye dair birçok sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ilgililere tek bir çatı altında sunmayı hedefleyen ve konusunda bölgenin en etkili buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda 9.793 m2 kapalı, 1.625 m2 açık teşhir alanı olmak üzere toplam 11.418 m2’lik alanda düzenlenecektir.

Eskişehir Endüstri Fuarı’nda;

*On Binlerce Profesyonel ziyaretçi öngörülmektedir.

*20 farklı şehirden profesyonel iş bağlantıları kuracaktır

*Üniversitelerin Havacılık ve Mühendislik Bölümleri konferans ve etkinlikleri organize edilmektedir

*Yurt Dışından Hedef Ülkelerden alım Heyetleri Davetleri yapılmaktadır

Bu kapsamda;

Ülke genelindeki sektör profesyonellerine hitap eden, bölgenin pazarlama ve satış hedeflerinizde çıtayı yükseltecek ve bu hedefleri gerçekleştirmenize olanak sağlayacak. Anadolu’nun en önemli ihtisas fuarlarından biri olacak. Eskişehir Endüstri Fuarı’nda, sektörün önemli aktörlerinden olan firmanızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X