e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

Sürdürülebilir Kurumsallaşma Eğitimi

Ocak 27, 2021
Sunu1-6-1200x675.jpg

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) İSOAKADEMİ’si tarafından 4 Şubat 2021 tarihinde düzenlenen “Yeni Dünya Düzeninde Sürdürülebilir Kurumsallaşma Online Eğitimi” hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yeni dünyada insan ve organizasyonlar açısından yaşadığımız değişimler pandemi ile hızlandı. Yetenekten, müşteriye ulaşmaya kadar her alandaki rekabet, hız ve yenilikçilik gerektiriyor.

Eğitimimizde organizasyonlarımızı yapılandırırken kurduğumuz sistemler, kurumsallaşma, ağırlaşma ve yavaşlama, yeniden çevikliğin kazanılması, insan ve organizasyon açısından değerlendirilecektir.

Eğitime katılım ücretsizdir.   

Program detaylarına ulaşmak için lütfen tıklayınız.


Eğitmenimizle tanışın

İdil Türkmenoğlu – Boğaziçi İşletme Bölümü’nden mezundur. Doğuş Grubu’nda Garanti Bankası, Garanti Sigorta, Humanitas ve NTV Yayın Grubu’nda İK, Eğitim ve Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Bank of America’da iş üzerinde eğitim gördü ve Wharton’da Stratejik İK sertifikasını aldı.

Boyner Grup’a 2001’de Benkar’la geçti. Daha sonra Beymen’in İK ve Eğitimini yönetti. 2003-2005 arasında sabbatical yaptı, University of Michigan’da “Pozitif Yönetim”in çalışmalarına katıldı.

2005-2011 arasında Boyner Holding İK ve İletişim Koordinatörü olarak çeşitli gelişim projelerini yürütmek üzere esnek zamanlı çalıştı. Aynı zamanda Prof.Üstün Dökmen’in ekibinde danışmanlık/eğitim projelerinde yer aldı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji lisansüstü çalışmasını tamamladı, sırasıyla İstanbul, Yeditepe ve Koç Üniversitelerinde ders verdi. Şimdi Boğaziçi’nde derslerine devam ediyor. 2011’de full time olarak Boyner Grup’a geri dönen Türkmenoğlu, 2014’ten 2018 Şubat ayına kadar Boyner Grup’ta İnsan Kaynakları, Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Bugün Kültür ve Organizasyonlar üzerine danışmanlık yapıyor. Yönetim Kurulları Bağımsız Üyesi.

Çeşitli internet sitelerinde, Boğaziçi’nde, Cosmopolitan’da ve Milliyet’te köşe yazıları yayımlandı. İlk kitabı “Ofis Hikayeleri” Kasım 2005’te Epsilon’dan, sekizinci baskısı yapılan “Pozitif Yönetim” Elma’dan yayımlandı. Yine Elma’dan “Kurumsal İç İletişim” ve Işıl Taysever ile birlikte yazdıkları “Torpil Değil Networking” 2019’da yayımlandı. Çocuk Genç Sanat Tiyatro adlı sosyal girişimin ortak yöneticilerinden.

Sektörel birçok ödülün sahibi, ayrıca 50 CHRO arasında. PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) ve ÖSGD (Özel Sektor Gonulluler Derneği) ve Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Uyeliği yaptı. SHRM (Society of Human Resources Management), IPPA (International Positive Psychology Association) ve Tiyatro Kooperatifi üyesi.

Kayıt Ol!

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X