e-bülten üyeliği

Üyelik Tercihiniz (Birden Fazla Tercih Yapabilirsiniz)*


Loading

AMAZONEN WERKE Tedarikçi Günü

Eylül 10, 2019
Görsel-Template-8-1200x675.jpg

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Yan Sanayi Borsası, yan sanayici KOBİ’lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmaktadır.  Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan “Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayici firmaları yan sanayici firmalarla birebir buluşturarak firmalar arasında güçlü bağlar kurulması ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Bosch, Arçelik, Alarko-Carrier, Demir Döküm, MTU, Schneider Electric,  Hitachi, Harman, Festo, Autoliv, Munters, Proficool Fans, Toyota Material Handling, Canon,  Ford Otomotiv, BMC, Anadolu Motor ve Eagle-Burgmann gibi dünyanın önde gelen yerli ve yabancı küresel firmaları Tedarikçi Günleri için Odamıza gelmiştir.

Bununla birlikte, Odamızın geçmiş yıllarda ilgili taraflarla oluşturduğu somut işbirlikleri doğrultusunda; 21 Ocak 2020’de “Amazone Werke Tedarikçi Günü” gerçekleştirilecektir. Merkezi Almanya’da bulunan, 1883 yılında kurulan Amazonen Werke, tarım makineleri (gübre serpme makineleri, ekim makineleri, aktif ve pasif toprak ekimi, hassas hava ekme makineleri) üretmektedir. Dünyadaki sekiz şubesi (İngiltere, Fransa, Kanada, Ukrayna, Macaristan, Çin, Rusya ve Kazakistan) ve 1900 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Söz konusu firmaların satınalma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde linkte yer alan talep konularını incelemeniz ve başvuru formunu doldurup en geç 31 Ekim 2019 tarihine kadar elif.cakir@ito.org.tr adresine iletmeniz rica olunur.

http://www.ito.org.tr/Toplumail/Tedarikci_Gunu_Amazon.pdf

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X