TÜRK KOMPOZİT SEKTÖRÜ TANITIMI

Mayıs 2, 2017
Gorsel-Template-3-1200x675.jpg

Derneğimiz 25 Nisan 2017 tarihinde İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği bölümü öğrencilerine “TÜRK KOMPOZİT SEKTÖRÜ” konulu bir sunu gerçekleştirmiştir.

Genel Sekreterimiz Sn. İsmail Hakkı Hacıalioğlu tarafından gerçekleştirilen sunuda Kompozit Malzeme tanıtılarak, kompozit malzemelerin Ülkemizdeki gelişimi ve önümüzdeki yıllarda kompozit sektörünün göstereceği performans hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir. İki ders saati süren sunu esnasında kompozit malzemelerin kullanım yerleri hakkında da görsellere dayalı bilgi verilmiştir.

Söz konusu sunu öğrencilerin ilgisiyle karşılanmıştır. Ayrıca öğrenciler sunu sonunda sektörümüz ile ilgili merak ettikleri sorulara cevap alma ve gelecekte kompozit sektöründe kendilerini nelerin beklediklerini anlama şansını yakalamışlardır.
Sektörümüzün tanıtılmasını ve bilinirliliğinin artmasını sağlayacak böylesi bir çalışmayı gerçekleştirebilme fırsatını bizlere veren Onursal Üyemiz Prof. Dr. Tülay Bal Demirci’ye teşekkürlerimizi sunarız.

E-Bülten - Dergi Üyeliği

X